Belediye başkan yardımcısı ‘Ben Anadoluyum’ şiirini seslendirdi 

Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Demir, Bingöllü Şair Hacı Gürhan'ın kaleme aldığı "Ben Anadoluyum" şiirini seslendirdi. 

MANİSA 21.09.2020, 13:16 21.09.2020, 14:06

Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Demir, sosyal medyada seslendirerek paylaştığı şiirlerle dikkat çekiyor. Başkan Yardımcısı Demir'in şiirleri takipçilerinden büyük beğeni topluyor. Bilal Demir'in en son seslendirdiği şiirlerden biri de "Ben Anadoluyum" şiiri. Bingöllü Şair Hacı Gürhan'ın kaleme aldığı "Ben Anadolyum" şiirini seslendiren Bilal Demir, izleyenlerden tam not aldı.

Demir, paylaştığı videoya, "Bu güzel vatan ve  bu güzel millet, ancak, bu şiirle, bu kadar güzel anlatılırdı. Şair Hacı Gürhan’ın yüreğine sağlık. Her bir cümlesi derin anlamlar taşıyan Anadolu’yum şiirini okumaya çalıştım. İnşallah beğenirsiniz. Rabbim kıyamete kadar, her bir karıç toprağı şehid kanlarıyla sulanmış, bu topraklarda huzur, birlik ve beraberlik içinde yaşamayı nasip etsin" notunu düştü.

İşte Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Demir'in yorumuyla "Ben Anadolyum" şiiri...

Yorumlar (6)
serap yılmaz 1 ay önce
gerçekten çok güzel yorumlamış... tebrikler
Huso 1 ay önce
Bı Kürt olarak çok duygulandım tebrik ederim Bilal beyi
ilker 1 ay önce
E yapacak iş olmayınca,Şiir falan mantıklı...
Levent5 1 ay önce
Allah aşkına At binmek ve Şiir okumaktan başka ne işe yarıyor her gün at binme ve şiir paylaşıyor. Nasıl olsa devlet veriyor her ay 15 bin TL maaş.
Kenan 1 ay önce
Tanımadan yorum yapıyorsun iftira atıyorsun Bilal Demir adam gibi adamdır,herkesin derdini dinler kapısındankimseyi çevirmez
Zehra 1 ay önce
Çok güzel bir şiir güzel bir yorum çok duygulandım
14
açık