Baybatur, parti teşkilatında vatandaşları dinledi

banner297

Manisa’da her fırsatta esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek, bire bir görüşmeler yapan AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, bu kez partisinin Yunusemre İlçe Teşkilatı’nda ziyaretçilerini ağırladı. Kendisini ziyaret eden vatandaşların sorun ve taleplerini tek tek not alan Baybatur, bazı vatandaşların sorunlarını ise anında çözüme kavuşturdu.

Manisa 28.09.2021, 12:42 28.09.2021, 12:48
Baybatur, parti teşkilatında vatandaşları dinledi

AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, partisinin Yunusemre İlçe Teşkilatında onlarca vatandaşla bir araya geldi. Vatandaşların sorunlarına çözüm odaklı yaklaşan Baybatur, bazı vatandaşların sorunlarını anında çözüme kavuşturdu. Yunusemre belediye başkan yardımcıları da görüşmede hazır bulundu. Vatandaşlar yoğunlukla imar planından dolayı vatandaşlar taleplerini ilettiler. Halkın taleplerini tek tek not alan Baybatur, vatandaşların sorunlarını dinledi. Baybatur, parti binasını ziyaret eden vatandaşlara çay ikram etmeyi de ihmal etmedi. 

Yorumlar (5)
Gerçekler 3 hafta önce
Sorunları dinledikçe kaçan yüz ifadesi bir şeyler anlatıyor. Bir de akp lilerin değil, milletin sorunlarını dinlemiş olsa vay vay vay...
ahmet 3 hafta önce
Sayın vekil çarşı pazar dolaşın halk orada! etrafınızda toplanan üç beş kişiyi dinlemekle halkın arasında olmuş olmuyorsunuz.
üzgünüm hakkı 3 hafta önce
milletin sorunları ağır gelir. akp lilerin sorunları olmasın o..
Yıl olmuş 2021 imar durumu verilsin 3 hafta önce
Bay
Murat Vekil adamdır 3 hafta önce
Murat Baybatur vekil adamdır. Dün oradaydım ve gidip selam vereyim birde durumu izleyeyim dedim ama ne göreyim. Vatandaş sorununu anlatırken partili kadınlar, gençler, yöneticiler herkes orada. Sorun dinlerken herkesin buna şahit olmasına gerek varmı.
15
az bulutlu