BAYBATUR'DAN 'MAVİ MANİSA' TEŞEKKÜRÜ

banner297

Sosyal medya hesabından Sağlık Bakanlığının Covid-19 Aşı Bilgilendirme Tablosunu paylaşan AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, aşılarını yaptırarak, mücadeleye destek veren Manisalılara teşekkür etti.

Manisa 14.08.2021, 12:37 14.08.2021, 15:03
BAYBATUR'DAN 'MAVİ MANİSA' TEŞEKKÜRÜ
banner388

Manisa’nın, 'Düşük Riskli İller' arasına girmesinden duyduğu memnuniyeti ifade eden AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, sosyal medya hesabından Sağlık Bakanlığının Covid-19 Aşı Bilgilendirme Tablosunu paylaştı. Manisa’nın Covid-19’a karşı yüzde 75’i aşan aşılanma oranıyla 'Mavi'ye döndüğünü kaydeden Baybatur, mesajında, “Kıymetli Manisalı hemşehrilerim dün maviye yani tünelin sonundaki ışığa çok yakın olduğumuzu ifade etmiştik. Bugün itibariyle tünelin sonundaki ışığı yakalamış durumdayız. Bu zorlu süreçte aşılarını yaptırarak mücadeleye destek veren kıymetli hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (3)
vahit 1 ay önce
aşı haritasında mavi güzelde, asıl covid-19 haritasında maviyi görmek önemli.
manisalı 1 ay önce
çok lazım senin teşşekkürün !
Gerçek hemşire 1 ay önce
Bunlar Necip beyin eseri. Bu dönemki sözleşmeli idarecilerin ne bir liyakatı var ne dava ile ilişkileri. Cüneyt Kamal saçma sapan insanları idareci yaptı. Görevden alınması gerekenler alınmadı.
28
açık