banner299

banner298

Başkan Ergün sokağa çıktı, vatandaşları dinledi

banner297

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Yunusemre ilçesi Nusret Köklü Bulvarı’nda yürütülen prestij cadde çalışmalarını inceledi.

Manisa 27.02.2021, 21:01 27.02.2021, 21:12
Başkan Ergün sokağa çıktı, vatandaşları dinledi
banner388

MANİSA (İHA) - Manisa Büyükşehir Belediyesi, Yunusemre ilçesi Nusret Köklü Bulvarı’nda yürüttüğü prestij cadde düzenlemesiyle, mevcut bulvara yepyeni bir görünüm kazandırıyor. Peyzaj uygulamaları, aydınlatmaları, kaldırım ve bordür düzenlemeleriyle modern bir görünüm kazanan bulvarda, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, cumartesi günü incelemelerde bulundu.
Başkan Ergün, incelemeler sırasında mahalle sakinleriyle de sohbet etti. Evlerinin balkonundan Başkan Ergün’e seslenen vatandaşlar, bulvar üzerinde yürütülen çalışmalar nedeniyle memnuniyetini dile getirdi.
Bulvarın, yepyeni bir görünüm kazandığını ifade eden Laleli Mahalle Muhtarı Yadigar Şahin ise, başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür etti.
İncelemeler sırasında mahalle sakinleri tarafından ilgiyle karşılanan Başkan Ergün’e, çocukların da ilgisi oldu Evlerinin bahçelerinden, kendisine seslenen çocuklarla sohbet eden, Başkan Ergün, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.
Bulvar üzerinde yaptığı incelemenin ardından kısa bir değerlendirmede bulunan Başkan Ergün, “Peyzaj uygulamaları, aydınlatmaları, kaldırım ve bordür düzenlemeleriyle yepyeni bir görünüm kazandırdığımız bulvarda, önümüzdeki günlerde çalışmalarımızı tamamlayacağız. Bulvarda, peyzaj uygulamalarımızdaki rengarenk çiçeklerle görsel şölen sunarken, modern aydınlatmamızla da ışıl ışıl bir görünüm kazandıracağız” dedi.
Başkan Ergün’e, Laleli Mahalle Muhtarı Yadigar Şahin, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Ali Öztozlu ve Uğur Başkal, Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, Kent Estetiği Dairesi Başkanı Hakan Göktaş, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Göksel Topçu, Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman eşlik etti.

Yorumlar (5)
Ahmet Can 2 ay önce
Hafta sonu mesaisi mi ??? Hafta içi çalışıyor mu ki hafta sonu mesai yapsın. Bayramlar da cenazeler de ve hangi etkinlikler de var ??
Akgedik sakini 2 ay önce
Başkanı Akgedik bölgesinde çalışmalarda görmek isteriz
Akhisarlı 2 ay önce
Akhisar'ın Hilaliye Caddesi ve Sanayi yoluna da bekleriz başkanım prestij caddesi olacak ama ortada bir ilerleme yok belki incelemeleriniz sonucunda hızlanabilir çalışmalar.
Manisalı 2 ay önce
Başkanım Manisa’nın imar sıkıntısını çözcek misin? Ev fiyatları aldı başını gidiyor.
Vatandaş 1 ay önce
prestij cadde çalışmalarını ziya elmalı cd içinde yapsa keşke içler acısı
7
açık