Başkan Ergün'e 61. yaş günü sürprizi

banner297

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediyesi yeni hizmet binasında danışmanları ve üst yönetimiyle ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantı öncesi Başkan Ergün’e, 61. yaş günü olması nedeniyle sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Sürpriz nedeniyle çalışanlarına teşekkür eden Başkan Ergün, yeni hizmet binasında hayırlı hizmetler vermeyi temenni etti.

Manisa 22.02.2021, 15:17
Başkan Ergün'e 61. yaş günü sürprizi

Manisa Büyükşehir Belediyesi, yeni hizmet binasına taşınma işlemlerini tamamladı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, Büyükşehir Belediyesi yeni hizmet binasında danışmanları ve üst yönetimiyle ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantı öncesi doğum günü olması nedeniyle Başkan Ergün’e doğum günü pastasıyla sürpriz yapıldı. Başkanlık makamı, danışmanlar ve daire başkanlarının yer aldığı sürpriz doğum günü kutlamasında Başkan Ergün, sürpriz nedeniyle çalışanlarına teşekkür etti, yeni hizmet binasında hayırlı hizmetler verme temennisinde bulundu.

Yorumlar (1)
Vatandaş 1 hafta önce
Sayın Başkan hem yeni yaşınız hem de yeni yeriniz hayırlısı olsun. Avrupada olmayan lükste bir Belediye Binası inşa ettiniz. Fakir fukara halkımız, esnafımız pandemi nedeniyle çok zor günler geçirirken, yeni lüks binanızda hiç olmazsa halkımıza tepeden bakmamanızı ve halka daha çok hizmet etmenizi temenni ederim.
16
açık