banner299

banner298

BAŞKAN ERGÜN'DEN MANİSA PRİME'DA İNCELEME

banner297

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, kentin yeni gözdesi olacak Manisa’nın simge projesini yerinde inceledi.  Kurmaylarıyla birlikte, dev yatırımın otel ve AVM bölümünü gezen Başkan Cengiz Ergün, “Biz, Manisa’ya yakışan, herkesin beğeneceği bir merkez yapmanın çabası içerisindeyiz” dedi.

Manisa 27.02.2021, 16:34 27.02.2021, 18:34
BAŞKAN ERGÜN'DEN MANİSA PRİME'DA İNCELEME
banner388

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Yunusemre ilçesi Mimar Sinan Bulvarı üzerinde bulunan atıl alanı, dev bir proje ile kente değer katan bir alana dönüştürüyor. Proje kapsamında, Belediye Hizmet Binası tamamlanırken, otel ve AVM bölümünde ise inşaat çalışmaları sona doğru yaklaşıyor. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Ali Öztozlu ve Uğur Başkal, Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, Kent Estetiği Dairesi Başkanı Hakan Göktaş, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Göksel Topçu, Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman ve yüklenici firma yetkilileriyle birlikte incelemelerde bulundu.

“Manisa’ya güzel bir eser kazandırma çabasındayız”

Manisa Büyükşehir Belediyesi hizmet binasına taşınma sürecinin geçtiğimiz hafta tamamlandığını hatırlatan Başkan Cengiz Ergün, “Yaklaşık bir haftalık süre içerisinde bütün birimlerimiz eski hizmet binamızdan yeni binamıza taşındı. Tüm birimlerimiz yeni hizmet binamızda faal halde. Şuanda mevcut AVM ve otel noktasında çalışmalarımız devam ediyor.  3-4 aylık bir süre içerisinde de buradaki imalatların tamamlanmasını hedefliyoruz. Bugün de bütün ilgili birimlerdeki arkadaşlarımızla beraber otelimizdeki örnek bir odada incelemede bulunduk. Detaylar üzerinde, tespit ettiğimiz eksilikler noktasında ilgili arkadaşlara da uyarılarımızı yaptık. İnşallah, biz Manisa’ya yakışan, herkesin beğeneceği bir merkez yapmanın çabası içerisindeyiz. Detaylar çok fazla olduğu için bu detayların üzerinden defalarca geçerek daha iyisini yapmaya çalışıyoruz. İnşallah güzel olacak. Yemek salonlarıyla, balo salonuyla, restoranıyla, SPA merkeziyle, odalarıyla Manisa’ya güzel bir eser kazandırmanın çabasındayız” diye konuştu.

Yorumlar (3)
Berkay 2 ay önce
Manisa nın dokusunu bozan bir bina tam bir ucube bir bina .
Gülden Keskin 2 ay önce
melih gökçek 2 oldu cengiz ergün ucubecilik anlamında ama 4 chp'li ilçe belediye başkanı da aslanlar gibi çalışıyor gün ola harman ola 4'ünden birinin büyükşehir'e talip olma ihtimali var şimdi cengiz ergün düşünsün
Vatandaş 1 ay önce
Manisamıza hayırlı uğurlu olsun inşAllah.Ancak Güzelyurt Mh Ziya elmalı caddesi ne de bir zahmet el atarmısınız ne bir ağaçlandırma ne kaldırım nede asfalt düzenlenmesi yapılıyor estetik ekibi buralara hiç uğramıyor maalesef
7
açık