Başkan Ergün'den 2022 mesajı

banner297

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, yayınladığı mesajla Manisalıların yeni yılını kutladı. Başkan Ergün, “Yeni dönemde de yine şehrimize ve hemşerilerimize en güzel hizmetleri ulaştırmanın çabasında olacağımızı, ilk günkü aşkla sizlere hizmet edeceğimizi vurgulamak istiyorum” dedi.

Manisa 31.12.2021, 14:03
Başkan Ergün'den 2022 mesajı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, yeni yıl mesajında şunlara yer verdi: “2021 yılını geride bırakırken, yeni yıla yepyeni umutlarla giriyoruz. Kovid-19 salgını nedeniyle hepimiz zor günler geçiriyoruz. Bu salgın, hem sağlımızı hem de ekonomimizi olumsuz yönde etkiledi. 2020 yılından bu yana süregelen bu elim salgının 2022 yılında son bulması en büyük arzumuzdur. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen daima sizlerin yanında yer aldık. Projelerimizle, hizmetlerimizle ve yatırımlarımızla Manisa’mızı hep bir adım daha ileriye taşımanın çabası içinde olduk. Üretken belediyecilik ve mali disiplin anlayışımızla Büyükşehir Belediyemizi, ‘Bütçesini En İyi Kullanan Belediye’ olarak zirveye taşıdık.”

“Mutlu yıllar Manisa, mutlu yıllar Türkiye”

“2021 yılındaki asfalt rekorlarımızdan altyapı çalışmalarına, atıksu arıtma tesisi yatırımlarımızdan ulaşım hizmetlerine, tarımsal desteklerimizden sosyal yardımlara ve imar planlarına kadar birçok alanda yatırım ve hizmetleri hayata geçirdik. Yeni dönemde de yine şehrimize ve hemşerilerimize en güzel hizmetleri ulaştırmanın çabasında olacağımızı, ilk günkü aşkla sizlere hizmet edeceğimizi vurgulamak istiyorum. Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın hepimize sağlık, mutluluk, huzur, barış ve bereket getirmesini diliyorum. Kadınlarımızın, çocuklarımızın, güvenlik güçlerimizin ve emekçilerimizin yüzlerinin güldüğü, acı haberlerin son bulduğu bir yıl yaşamak en büyük temennimdir. Yeni yılınız kutlu olsun. Mutlu yıllar Manisa, mutlu yıllar Türkiye…”

Yorumlar (0)
27
açık