banner299

banner298

BAŞKAN ERGÜN, BAKAN KURUM'LA MANİSA'NIN PROJELERİNİ GÖRÜŞTÜ

banner297

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ankara programının ikinci gününde, MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u ziyaret etti. Manisa'nın çevreci projeleri ve yatırımlarının görüşüldüğü ziyarette, şehrimiz için olumlu adımlar atıldı.

Manisa 12.03.2021, 14:43 12.03.2021, 14:50
BAŞKAN ERGÜN, BAKAN KURUM'LA MANİSA'NIN PROJELERİNİ GÖRÜŞTÜ
banner388

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından şehre kazandırılması planlanan proje ve yatırımları takip etmek amacıyla Ankara ziyareti gerçekleştiren Başkan Cengiz Ergün, programının ikinci gününde Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u ziyaret etti. Ziyarette MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ve Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya da yer aldı. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile gerçekleştirilen görüşmeye ilişkin açıklamalarda bulunan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, "Manisa'mızda hayata geçireceğimiz çevreci projeler hakkında Sayın Bakanımızla önemli bir görüşme gerçekleştirdik. Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü kanalıyla hazırladığımız projeleri detayları ile aktardık. Manisa'mız için olumlu adımlar atıldı. Şehrimizin geleceğini planlamaya devam ediyoruz" diye konuştu.
Ziyaret sonunda Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'a hediye takdiminde bulundu.

Yorumlar (3)
Manisali 1 ay önce
Geçin bu boş işleri hep işiniz goz boyamak milletin gözünün icine baka baka oyaliyorsunuz imar diye manisali kırıldı çatladı artık ,yapamıyorsanız seçimlerde ımari çıkartacak birileri gelir halkın yanıtı ağır olur.
SEDAT KURT 1 ay önce
SPİL TELEFERİK PROJESİDE VARMI ACABA PROJELER ARASINDA
4545 1 ay önce
Manisa yunusemrede her yıl 2500 kisi evleniyor göç edenlerde var bu da yılda ortalama 3000 ev demek ev fiyatları kiralar uçmuş halki düşünen yok sorsan herkes vatandaş için çok çalışıyor. Manisa halki her ay fazla kira ödüyor hesabini kim verecek.
Cengiz Ergün yine otel alışveriş merkezi projesi yapmak istiyordur guzel olursa oraya taşınır yada reklam afişleri çok az çoğaltmak için gorusmuslerdir.
14
açık