banner299

banner298

BAŞKAN ÇERÇİ’DEN İKİ MAHALLEYE ÇIKARMA

banner297

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Yeni Mahalle ve Spil Mahallesinde vatandaşlar ile esnafları ziyaret ederek isteklerini dinledi.

Manisa 02.04.2021, 16:12 02.04.2021, 16:40
BAŞKAN ÇERÇİ’DEN İKİ MAHALLEYE ÇIKARMA
banner388


Düzenli olarak vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını ve taleplerini dinleyen Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, mahalle ziyaretlerine Yeni Mahalle ve Spil Mahallesi ile devam etti. Ziyaretlerde Başkan Çerçi’ye Ak Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz, Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Akyel, Yunusemre Belediye Meclis Üyesi İlkcan Durmaz ve muhtarlar eşlik etti. Ziyaretlerde koronavirüs önlemlerine dikkat edilmesi gerektiğini hatırlatan Başkan Çerçi, esnaflara hayırlı kazançlar diledi. Cuma namazını Spil Mahallesi’ndeki Hicret Camii’nde kılan Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, mahallede vatandaşlar tarafından düzenlenen pilav hayrına katıldı. Daha sonra Yeni Mahalle Muhtarı Hüseyin Özdemir’i de ziyaret eden Başkan Çerçi, Muhtar Özdemir ve beraberindekiler ile birlikte vatandaşları ve esnafları ziyaret etti.

Yorumlar (2)
Varandaş 1 hafta önce
Hani Corona kuralları? Sıradan hepsine ceza yazılmalıydı.
Mustafa 1 hafta önce
Sayın başkan bahtiyar tosun baş caddesi Halit görgülü lisesi yanında bulunan halk çeşmesi neden bulunduğu yerden kaldırıldı bunu acaba bunu hizmet anlayışıniz siz veya büyük şehir kim kaldirdiysa bı açıklama bekliyoruz sizlerden editör bunu yayınlayın yada bunu birhaber yapın lütfen hayvanlar su içiyor o çeşmelerden yazık böyle bir belediyecilik anlayışı olamaz işiniz gucunuz reklam hizmeti reklamı olmaz gören göz herturlu görür zaten
14
açık