BAŞKAN ÇELİK’TEN BELEDİYE ÇALIŞANLARINA PROMOSYON MÜJDESİ 

banner297

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, belediye şirketi Şehzadeler Mühendislik AŞ. ile Yapı Kredi Bankası arasında yapılan Maaş Promosyon Anlaşması kapsamında 568 şirket personeline 4 bin 50 TL maaş promosyonu ödeneceğinin müjdesini verdi. Başkan Çelik “Göreve geldiğimiz günden beri işçilerimizin haklarını korumanın çaba ve gayretinde olduk. Mesai arkadaşlarımız için hayırlı oldun” dedi. 

Manisa 08.04.2021, 13:33
BAŞKAN ÇELİK’TEN BELEDİYE ÇALIŞANLARINA PROMOSYON MÜJDESİ 
banner388

Şehzadeler Belediyesi şirketi Şehzadeler Mühendislik AŞ. ile Yapı Kredi Bankası arasında şirket çalışanları için maaş promosyon anlaşması imzalandı. Buna göre belediye şirketine bağlı çalışan 568 personele 4 bin 50 TL promosyon ödenecek.  Belediye personellerine müjdeyi duyuran Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik şöyle dedi; “Belediye şirketimiz Şehzadeler Mühendislik AŞ., ile Yapı Kredi Bankası arasında 568 şirket personelimizi kapsayan  ve 1 Mayıs 2021 – 30 Nisan 2026 tarihleri arasında geçerli olacak 5 yıllık Maaş Promosyon Anlaşması yapılmıştır. Yapılan anlaşmaya göre banka Mayıs ayı içinde kişi başı 4 bin 50 TL promosyon ödemesi yapacaktır.  Ödemeler personelin banka hesabına yapılacaktır. Yapı Kredi Bankası ile yapılan anlaşmaya göre banka anlaşma süresince bankacılık işlemlerinden dolayı (havale, eft vb.) personellerimizden herhangi bir masraf almayacak, personellerimizin hesaplarından hesap işletim ücreti veya ne ad altında olursa olsun herhangi bir ücret almayacak, anlaşma tarihinden itibaren bankaya ait kredi kartlarından yıllık kart ücreti alınmayacak”

Anlaşmanın yapılmasında emeği geçen belediye ve banka temsilcileri ile Hak İş Konfederasyonu ve Hizmet İş Sendikası Manisa Şube Başkanı Turan Karafil’e teşekkür eden Başkan Çelik “Göreve geldiğimiz günden beri ‘Biz büyük bir aileyiz’ diyor ve bu ailenin her bir ferdinin haklarını koruyoruz. Uzun pazarlıklar sonucunda işçilerimiz için en yüksek promosyon bedelini veren Yapı Kredi Bankası ile anlaşmaya varıldı. İşçilerimize hayırlı olsun. İnşallah mesai arkadaşlarımız bu promosyon ile daha bir motive olacak, Şehzadeler halkına hizmet ederken çaba ve gayretlerini canlı tutacaklardır.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (2)
Hasan 4 ay önce
Adam başı kaç para cebe girecek
Dost 4 ay önce
çalışan emekçi kardeşlerimizin ALLAH yardımcıları olsun herşeyin iyisini hak ediyorlar
30
açık