banner299

banner298

Başkan Çelik, Kadir Gecesi’ni kutladı

banner297

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, tüm İslam aleminin Kadir Gecesi’ni kutladı. Başkan Çelik, Kur’an-ı Kerim’in yeryüzüne indirilişini temsil eden bu mübarek gecenin tüm insanlığa huzur ve barış getirmesini temenni etti.

Manisa 07.05.2021, 15:38
Başkan Çelik, Kadir Gecesi’ni kutladı
banner388

Manisa Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Çelik mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Mübarek Ramazan ayının son günlerini yaşarken, bin aydan daha hayırlı olan mükafatların sınırsız olarak verildiği, kalplerimizin, duygu ve davranışlarımızın her türlü kötülükten arındığı, aramızdaki sevginin hepimizi kucaklaması için yeni adımlar atma imkanı bulduğumuz Kadir Gecesi’ne ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mübarek gece, insanlık için kurtuluş reçetesi olan Kur’an-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı, esenliğin bütün dünyayı kuşattığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği kutlu bir gecedir. Bu gecede edilen tüm duaların kabul olmasını diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle başta Manisalı vatandaşlarımız olmak üzere, tüm İslam aleminin Kadir Gecesi’ni kutluyor, bu mübarek gecenin tüm insanlığa huzur ve barış getirmesini diliyorum”  
 

Yorumlar (0)
27
az bulutlu