Akan, kurban kesim yerlerinde vatandaşlarla bayramlaştı

banner297

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, Kurban Bayramı’nın ilk gününde Garnizon ve Polis Şehitliği’ni ziyaret edip şehitlerimiz için dua etti, ardından güvenlik noktalarında görevli polisler ve kurban kesim yerlerinde vatandaşlarla bayramlaştı. 

Manisa 20.07.2021, 16:43
Akan, kurban kesim yerlerinde vatandaşlarla bayramlaştı
banner388

Paylaşmanın sembolü olan Kurban Bayramı’nın birinci gününde sahada olan İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan’ın bayramlaşma programı yoğun geçti. 

İYİ Partili Akan ilk olarak Garnizon ve Polis Şehitliği’ni ziyaret ederek, vatanın bölünmez bütünlüğü için canlarını veren şehitlerimizin ruhu anısına dua etti. 

Başkan Akan, şehitlik ziyaretinin ardından kentte huzuru sağlamak için güvenlik noktalarında görevlerinin başında olan polislerle bayramlaştı. Başkan Akan, güvenlik güçlerimize minnet duyduklarını ifade ederek görevlerinde başarılar ve kolaylıklar diledi. 

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan son olarak Yunusemre ilçesindeki kurban kesim yerlerini ziyaret ederek, kurban ibadetini icra eden vatandaşlarımızla bayramlaştı. Başkan Akan, kurban kesiminin işinin ehli kişiler tarafından yapılması ve kazalara sebebiyet verilmemesi için tüm vatandaşlara da çağrı yaptı. İYİ Partili Akan, bir kez daha Kurban Bayramı’nın tüm insanlığa hayırlar getirmesini diledi. 

İYİ Partili Akan’ın programı, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

Yorumlar (0)
37
açık