Ak Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı tebrikleri kabul ediyor

banner297

Ak Parti’nin 18 Ocak’ta yapılan il kongresinde yeniden başkanlığa seçilen Ak Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı tebrikleri kabul ediyor. Manisa’da 14 dernekten oluşan Manisa Hemşeri Kültürleri Dayanışma Derneği Başkanı Ragıp Güneş, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Ak Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı’yı ziyaret ederek tebrik etti, yeni görevinde başarılar diledi. 

Manisa 30.01.2021, 15:54
Ak Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı tebrikleri kabul ediyor

Pandemi nedeniyle ülkemizin ve dünyanın çok zor günlerden geçtiğini vurgulayan Manisa Hemşeri Kültürleri Dayanışma Derneği Başkanı Ragıp Güneş, “Bu zor günlerde önemli bir görevi, önemli bir yetkiyi aldınız. Biz de Manisa Hemşeri Kültürleri Dayanışma Derneği olarak ve 14 güzide il başkanlığından oluşan derneğimiz aslında federasyon niteliğinde olan bir dernektir. 150 bin ila 200 bin civarında nüfusa hitap ediyor. Manisa’da en büyük sivil toplum kuruluşudur. Dernek olarak bu zor günlerde size ve yönetiminize birlik ve beraberlik anlamında destek veriyoruz” dedi.
Ak Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı, ziyaret için dernek yönetimine teşekkür etti. Hızlı, “Derneğimizin ismi gerçekten çok güzel. Kültür, hemşerilik bunlar bizim için çok temel değerlerimizdir. Bundan dolayı bunların yaşatılması, derneğimiz tarafından yürütülmesi bizler için çok önemlidir. Manisa’mızın sosyal, kültürel, ekonomik hayatının zenginleşmesi için hep birlikte gayret sarf ediyoruz. Bunları yaparken kendimize ait değerleri korumalıyız. 15 yıllık belediye başkanlığı dönemimde gönüllülük esasına göre çalışan derneklerimizin yaptıkları fedakarlıkları çok iyi biliyorum. Bizi ziyaret etmenizden dolayı çok mutluyuz. Manisa’nın çok zengin varlıkları var. Bunları hep birlikte çoğaltmalıyız” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
2
açık