ADAYLIKTAN ÇEKİLDİ

banner297

Manisa Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası’nın 3 Mart tarihinde yapılacak olan 17. Olağan genel kurul öncesi başkan adaylarından Ayhan Öci,  mevcut başkan Ali Bartu’ya destek olmak amacıyla başkanlık adaylığından çekildiğini açıkladı. 

Manisa 02.02.2022, 18:28
ADAYLIKTAN ÇEKİLDİ

Manisa Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası’nın 3 Mart tarihinde yapılacak olan 17. Olağan genel kurul öncesi başkan adaylarından Ayhan Öci,  mevcut başkan Ali Bartu’ya destek olmak amacıyla başkanlıktan çekildiğini açıkladı. 
2013 yılından beri Ali Bartu’nun yönetiminde başkanvekili olarak görev yapan Ayhan Öci, Haziran 2021 yılında başkanlığa aday olduğunu açıklamıştı. Manisa Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Ali Bartu’yu ziyaret eden Ayhan Öci, “Odamızın olağan genel kurulunda başkan adaylığından çekiliyorum. Yıllardır bana destek olan     Ali Bartu’yu destek olmak amacıyla adaylıktan çekildim. Kendisine görevinde başarılar diliyorum” dedi. 
4 dönemdir başkanlık yapan ve oda üyelerine güzel hizmetler üretmek için çalışan Manisa Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Ali Bartu, adaylıktan çekilen ve kendisine destek veren Ayhan Öci’ye teşekkür etti. Seçimlerde mevcut başkan Ali Bartu’nun yanı sıra, eski başkan Emrullah Demirşah ve Adem Şahin yarışacak.

Yorumlar (0)
22
parçalı bulutlu