banner299

banner298

45 PARK AVM’DE KİRALIK SON 2 İŞ YERİ 

banner297

Manisa’nın Yunusemre ilçesine bağlı Güzelyurt Mahallesi’nde bulunan ve bölgenin cazibe merkezi haline gelen 45 Park AVM, yeni markalar ile anlaşma sağlamaya devam ediyor.

Manisa 01.03.2021, 12:59
45 PARK AVM’DE KİRALIK SON 2 İŞ YERİ 
banner388

MM Migros, Köfteci Yusuf, Koçtaş Fix, Bolulu Hasan Usta, Dominos Pizza, Sportiva Manisa, Coffee Mac, Odak Kırtasiye & Oyuncak, Sinerol Sinemaları, La Bella Kadın Kuaförü ile bölgesinin ihtiyaçlarını karşılayan 45 Park AVM’de son 2 kiralık iş yeri yeni yatırımcılarını bekliyor. Kiralık son 2 iş yeri haricinde yeni sürpriz 2 marka ile daha anlaştıklarını belirten 45 Park AVM Yönetim Kurulu Üyesi Lale Erdoğan Tunçer; “Kurumsal markalarımızın gücüyle yeni anlaşmalarımız devam ediyor. Pandemi sürecinde görüşmelerimizi hızlandırarak boş olan dükkanlarımızı da yeni yatırımcıları ile buluşturmaya devam ettik. Bu 2 firmamızı da çok yakında açıklayacağız.” sözlerine yer verdi.

TUNÇER: “SON 2 İŞ YERİMİZ İÇİN KİRALAMA GÖRÜŞMELERİMİZ DEVAM EDİYOR”
45 Park AVM’nin üst katında son 2 boş iş yerinin kaldığını belirten Tunçer; “Normalleşme süreci ile birlikte en çok hareketliliğin yaşanacağı sinema salonumuzun ve spor salonumuzun olduğu katımızda 120 m² ve 60 m² büyüklüklerinde 2 iş yerimizin kiralama görüşmeleri devam ediyor. Spor mağazası, hediyelik eşya, bebe ve çocuk giyim, takı & aksesuar veya gıda haricinde kurumsal bir firmanın franchisingi olmak isteyen tüm yatırımcı adaylarımızı görüşmeye bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
7
açık