En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Manisa'da tren yolu ve Gediz Kavşağı ne olacak? Vali son durumu aktardı

HABER 10.01.2022, 11:32

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü buluşmasında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Karadeniz, "Gediz Kavşağıyla ilgili Manisa büyükşehir Belediyesi’nin orada bir imar çalışması var. İmar çalışmasının sonuçlanması bekleniyor. Kazadan da ziyade orada müthiş bir trafik yoğunluğu var. Birkaç kilometreyi bulan yoğunluk oluyor. Mutlaka yapılması gerekiyor kavşağın ancak önce istimlak konusunun çözüme kavuşması gerekiyor. Tren yolu konusunda şu anda bir çalışma yok" dedi.

Yorumlar (11)
Manisalı 5 ay önce
Gediz kavşağı çevre yolu manisa'nın kanayan yarası, sayın vali imar vs sorunlardan bahsetmiş, nereden nereye İstanbul-İzmir otoyolu yapıldı, önüne ne çıktıysa acil kamulaştırma ve hukuk arkadan gelsin! anlayışıyla çatır çatır yapıldı bitti. şuraya 100 bilemedin 500 dekar alana yıllardır kavşak yapılacak, ülkenin hiç bir yolunda bu işkence yaşatılmıyordur, insanlar saatlerce 4 yolun birleşiminde zaman ve yakıt kaybediyor. Bir de spil e teleferik yapılması için bir sebep gerekliymiş! pes. Güya şu büyükşehir olan manisa da hafta sonu gidecek bir yer yok, ortaköy alanı hariç her alan plansız ve bakımsız. spil e yaz günleri insanlar çıkar, şehrin bunaltıcı sıcağından spilin serin havası için, kışın kar için, her dönemi ayrı güzel spil e çıkmak için gerekçe yok ne demek yahu? Bir şeyler olması gerekiyormuş, bu sözün içinde tabiat parkına yapılacak bol yıldızlı bir otel ve beton yığını alanlar mı ima edilmeye çalışılmış acaba tam anlayamadık. Yani işin özü illa elit tabakaya illa kesesi dolu olana hitap edecek şeyler olması gerekiyor günümüzde...
SEDAT KURT 5 ay önce
AYNEN USTAT SONUNA KADAR YAZDIKLARINA KATILIYORUM VE VALİ BEYİN AÇIKLAMASINI DA VATANDAŞ OLARAK MANİSAYA YAKIŞMADI DİYORUM.SPİL'İN KADRİ KIYMETİ NE ZAMAN BİLİNECEK. 2 YILDIR MESİR YAPILMIYOR ONA AYRILAN BÜTÇE İLE PANDEMİ DE BAHANE EDİLİP ŞİMDİYE KADAR GEDİZ KAVŞAĞI ÇOKTAN BİTERDİ HERKES UYUYOR .AMA!!! VATANDAŞ UYUMAZ GÜNÜ SAATİ GELDİĞİNDE GEREKENİ DE YAPAR.
Huysuz 5 ay önce
Sadece artık tiksiniyorum bu durumdan türkiyenin en kötü yeri olsa gerek burası
Vatandaş 5 ay önce
Müşteri garantili ihale yaparsınız olur biter bu memleket insanını alıştı nasılsa. Çok düşünmenize gereken yok. Önünüzde örnekleri var.
ismail 5 ay önce
NEYİ AKTARDI NE AKTARDI. HABERCİLİĞİNİZ ZAYIF GALİA.
Magnesian 5 ay önce
Sayın vali daha her gün gelip geçtiği villalar bölgesindeki yol problemini çözemiyor bunu mu çözecek?? yollar çift taraflı eylül ayında kazıldı hala onarılmadı bunları mı çözecek valimiz?
Ntkdkem 5 ay önce
Ses yok ses videoda ne haberi
Rasim 5 ay önce
Ses yok video da ses
Efeahmet 5 ay önce
Manisa yeni garaj Şelale Batı Kışla Muradiye İstasyon Eski Devlet Hastanesi buralara battı çıktı köprülü kavşaklar yapılırsa trafik rahatlar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın