Saaded Koşmaz'dan Manisa Kitap Fuarı'nda söyleşi

banner297

Manisa 4. Kitap Fuarı, Fuar Merkezi'nde devam ediyor. Kitap Fuarı'nda yazar Saaded Koşmaz, söyleşi düzenleyip kitaplarını imzaladı.

Kültür Sanat 02.10.2021, 14:28 03.10.2021, 21:44

Kitapseverlerin büyük ilgi gösterdiği Manisa Kitap Fuarı bu yıl kapılarını dördüncü kez ziyaretçilerine açtı. Çok sayıda yayınevi ve birçok ünlü yazarın Manisalı kitapseverlerle buluştuğu etkinlik Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi'nde düzenleniyor. 
Fuar boyunca ünlü yazar ve çizerler söyleşi ve imza günlerinde kitapseverlerle bir araya geliyor. 
Kendilerini ifade etme platformları sınırlı olan Manisalı yazarlar da Manisa Kitap Fuarı’nda okuyucularıyla buluşma imkanı buluyor.

Yazarlar, bir yandan okuyucularıyla kucaklaşırken, bir yandan da eserlerini tanıtma ve büyük yayınevleriyle bağlantı kurma fırsatını yakalıyor.

Fuar bu yıl da çeşitli sivil toplum kuruluşlarının, oda ve birliklerin, meslek örgütlerinin, kadın dernekleri ve kadın kooperatiflerinin ilgisiyle kültür şölenine dönüştü.

SAADET KOŞMAZ'DAN SÖYLEŞİ

Fuar Merkezi'nde Saaded Koşmaz, kaleme aldığı "Balkanların Hüzünlü Gelinleri" adlı kitabını imzaladı. Hemen ardından kitap üzerine söyleşi düzenlendi. 

Kitabın editörlüğünü yapan Manisalı yazar Engin Topuz da söyleşi boyunca Saaded Koşnaz'a eşlik etti.

FUAR 10 EKİM'E KADAR AÇIK

10 Ekim Pazar gününe kadar açık olacak olan Manisa 4. Kitap Fuarı, saat 10.00 ile 22.00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.

Yorumlar (0)
12
açık