Orhan Haşim Elmalı, fuarda okuyucuyla buluştu

banner297

Manisa 4. Kitap Fuarı'na katılan Orhan Haşim Elmalı,  ​okuyucularıyla buluşup kitaplarını imzaladı.

Kültür Sanat 10.10.2021, 12:19 10.10.2021, 13:06
Orhan Haşim Elmalı, fuarda okuyucuyla buluştu

Bu yıl 4'üncü kez kapılarını ziyaretçilerine açan Manisa Kitap Fuarı'nda son gün heyecanı yaşanıyor. Kitapseverlerin büyük ilgi gösterdiği fuarda, son günde de çok sayıda yayınevi ve birçok ünlü yazar Manisalı kitapseverlerle buluşuyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi'nde düzenlenen fuarda, ünlü yazar ve çizerler söyleşi ve imza günlerinde kitapseverlerle bir araya geliyor. 

Kendilerini ifade etme platformları sınırlı olan Manisalı yazarlar da Manisa Kitap Fuarı’nda okuyucularıyla buluşma imkanı buluyor.

Yazarlar, bir yandan okuyucularıyla kucaklaşırken, bir yandan da eserlerini tanıtma ve büyük yayınevleriyle bağlantı kurma fırsatını yakalıyor.

Fuar bu yıl da çeşitli sivil toplum kuruluşlarının, oda ve birliklerin, meslek örgütlerinin, kadın dernekleri ve kadın kooperatiflerinin ilgisiyle kültür şölenine dönüştü.

Orhan Haşim Elmalı'nın 3'üncü kitabı yolda

Fuar Merkezi'nde Orhan Haşim Elmalı, kitaplarını imzaladı.  4. Kitap Fuarı'ndan duyduğu memnuniyeti söyleyen Orhan Haşim Elmalı, okuyucularla buluşmaktan büyük bir keyif aldıklarını dile getirdi. 3'üncü kitabının hazırlıklarını sürdüren Elmalı, yeni kitabının Ocak ayında çıkarmayı planlıyor.

Orhan Haşim Elmalı kimdir?

Orhan Haşim Elmalı, iki şiir kitabının yazarıdır. Manisa'da yaşayan Orhan Haşim Elmalı'nın İççekişler Coğrafyası ve Ruhçekimi isimli şiir kitapları bulunuyor. Elmalı kaligrafi sanatı ile de ilgilenmektedir. Şair Elmalı ayrıca Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü yönetici olarak görev yapmaktadır.

Yorumlar (0)
32
parçalı az bulutlu