Metin Hara, Manisa Kitap Fuarı'nda hayranlarıyla buluştu

banner297

Manisa 4. Kitap Fuarı, Fuar Merkezi'nde devam ediyor. Kitap Fuarı'nda Metin Hara, hayranlarıyla buluşup kitaplarını imzaladı. Söyleşi de düzenleyen Metin Hara, okuyucularının sorularını yanıtladı.

Kültür Sanat 03.10.2021, 14:38 03.10.2021, 21:43
Metin Hara, Manisa Kitap Fuarı'nda hayranlarıyla buluştu

Kitapseverlerin büyük ilgi gösterdiği Manisa Kitap Fuarı bu yıl kapılarını dördüncü kez ziyaretçilerine açtı. Çok sayıda yayınevi ve birçok ünlü yazarın Manisalı kitapseverlerle buluştuğu etkinlik Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi'nde düzenleniyor. 
Fuar boyunca ünlü yazar ve çizerler söyleşi ve imza günlerinde kitapseverlerle bir araya geliyor. 
Kendilerini ifade etme platformları sınırlı olan Manisalı yazarlar da Manisa Kitap Fuarı’nda okuyucularıyla buluşma imkanı buluyor.

Yazarlar, bir yandan okuyucularıyla kucaklaşırken, bir yandan da eserlerini tanıtma ve büyük yayınevleriyle bağlantı kurma fırsatını yakalıyor.

Fuar bu yıl da çeşitli sivil toplum kuruluşlarının, oda ve birliklerin, meslek örgütlerinin, kadın dernekleri ve kadın kooperatiflerinin ilgisiyle kültür şölenine dönüştü.

METİN HARA'DAN FUARDA SÖYLEŞİ

Fuar Merkezi'nde Metin Hara, kitaplarını imzaladı. Fuarda söyleşi de düzenleyen Metin Hara, okuyucularının sorularını yanıtladı.

FUAR 10 EKİM'E KADAR AÇIK

10 Ekim Pazar gününe kadar açık olacak olan Manisa 4. Kitap Fuarı, saat 10.00 ile 22.00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.

Yorumlar (0)
17
parçalı bulutlu