MANİSA KİTAP FUARI'NDA SON GÜN İNDİRİMLERİ

banner297

Manisa’nın en büyük kültür etkinliği olarak kabul edilen Kitap Fuarı, son gününde de ziyaretçilerden yoğun ilgi görüyor. Fuarın son gününde de birbirinden farklı yazarlar okuyucularla buluşurken, son güne özel yüzde 50'yi aşan indirimler göze çarpıyor. Okuma kitapları 3.50 TL'ye kadar düşerken, deneme kitapları 6 TL'den satılıyor. Fuar Merkezi'nde büyük ilgi gören fuar, bugün saat 22.00'ye kadar ziyaretçilere açık olacak.

Kültür Sanat 10.10.2021, 10:11 10.10.2021, 10:26
MANİSA KİTAP FUARI'NDA SON GÜN İNDİRİMLERİ

Bu yıl 4'üncü kez kapılarını ziyaretçilerine açan Manisa Kitap Fuarı'nda son gün heyecanı yaşanıyor. Kitapseverlerin büyük ilgi gösterdiği fuarda, son günde de çok sayıda yayınevi ve birçok ünlü yazar Manisalı kitapseverlerle buluşuyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi'nde düzenlenen fuarda, ünlü yazar ve çizerler söyleşi ve imza günlerinde kitapseverlerle bir araya geliyor. 

Kendilerini ifade etme platformları sınırlı olan Manisalı yazarlar da Manisa Kitap Fuarı’nda okuyucularıyla buluşma imkanı buluyor.

Yazarlar, bir yandan okuyucularıyla kucaklaşırken, bir yandan da eserlerini tanıtma ve büyük yayınevleriyle bağlantı kurma fırsatını yakalıyor.

Fuar bu yıl da çeşitli sivil toplum kuruluşlarının, oda ve birliklerin, meslek örgütlerinin, kadın dernekleri ve kadın kooperatiflerinin ilgisiyle kültür şölenine dönüştü.

BÜYÜK İNDİRİMLER

Çok sayıda yazarın yer aldığı fuarda, çok sayıda kitapta son güne özel yüzde 50’yi aşan indirimle okuyucuya sunuluyor. Fuara öğrenciler de büyük ilgi gösteriyor.  

Okuma kitapları 3.50 TL'ye kadar düşerken, deneme kitapları 6 TL'den satılıyor. Fuar Merkezi'nde büyük ilgi gören fuar, 10 Ekim Pazar (bugün) saat 22.00'ye kadar ziyaretçilere açık olacak.

Yorumlar (0)
22
parçalı bulutlu