Manisa Kitap Fuarı büyük ilgi görüyor

banner297

Manisa’nın en büyük kültür etkinliği olarak kabul edilen Kitap Fuarı 4. kez kapılarını ziyaretçilere açtı. Manisa Kitap Fuarı bu yıl da büyük ilgi görüyor.

Kültür Sanat 06.10.2021, 10:49 03.10.2021, 09:49
Manisa Kitap Fuarı büyük ilgi görüyor

Haber: Ahmet Ünsal

Fuar Merkezi'nde 10 Ekim Pazar gününe kadar sürecek açık kalacak olan Kitap Fuarı'nda kitapları okuyucular ile buluşturan onlarca yayınevi birçok yazarın kitabının yer aldığı Manisa’daki fuarda okuyucular, aradıkları her türden kitaba ulaşabilecek.

Fuarın en renkli simaları arasında Sözcü Gazetesi köşe yazarı Saygı Öztürk’ün bir süre önce vefat eden ağabeyi Refik Arslan Öztürk’e hitaben yazdığı ‘Vali Bey’ isimli kitabını okuyucuları için imzaladı.

TOBB Genel Başkan yardımcılığı ve MTSO Başkanlığı görevinde bulunan rahmetli Bülent Koşmaz’ın eşi Sadded Koşmaz’da ‘Balkanların Hüzünlü Gelinleri’ isimli kitabını da Manisalı okuyucuları ile buluştu. Bedensel engelli milli yüzücü Sefa Yurtkölesi de kendi hayatını içeren kitabını okuyucuları için imzaladı.

Adriana Lima ile kısa süre aşk hayatı yaşayan ünlü yazar Metin Hara’da yeni yazdığı kitabını okuyucuları ile buluşturmak için Manisa’ya geleceği belirtildi.

Fuarın ilk gününde kitapseverler fuara akın ederken öte yanda okullardaki öğrenciler kitapları incelemek için fuara akın etti.

Çeşitli söyleşilere ev sahipliği yapan fuarda, Manisalı yerel yazarlar da stant kurarak kendilerini tanıtma fırsatı buluyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi'nde  kitap şöleni 10 Ekim Pazar gününe kadar açık olacak olan Manisa 4. Kitap Fuarı, saat 10.00 ile 22.00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.

Yorumlar (0)
12
açık