Fuarda büyük indirim: Deneme kitapları 6 liraya kadar düştü

banner297

Manisa’nın en büyük kültür etkinliği olarak kabul edilen Kitap Fuarı, ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. İşler Kitabevi, fuarda kurduğu stantta Kitap Fuarı'na özel yüzde 50 indirim uyguluyor. Fiyatı 6 TL'ye kadar düşen deneme kitapları öğrenciler tarafından çokça tercih ediliyor.

Kültür Sanat 08.10.2021, 11:43
Fuarda büyük indirim: Deneme kitapları 6 liraya kadar düştü

Kitapseverlerin büyük ilgi gösterdiği Manisa Kitap Fuarı bu yıl kapılarını 4'üncü kez ziyaretçilerine açtı. Çok sayıda yayınevi ve birçok ünlü yazarın Manisalı kitapseverlerle buluştuğu etkinlik Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi'nde düzenleniyor. 
Fuar boyunca ünlü yazar ve çizerler söyleşi ve imza günlerinde kitapseverlerle bir araya geliyor. 
Kendilerini ifade etme platformları sınırlı olan Manisalı yazarlar da Manisa Kitap Fuarı’nda okuyucularıyla buluşma imkanı buluyor.

Yazarlar, bir yandan okuyucularıyla kucaklaşırken, bir yandan da eserlerini tanıtma ve büyük yayınevleriyle bağlantı kurma fırsatını yakalıyor.

Fuar bu yıl da çeşitli sivil toplum kuruluşlarının, oda ve birliklerin, meslek örgütlerinin, kadın dernekleri ve kadın kooperatiflerinin ilgisiyle kültür şölenine dönüştü.

Yüzde 50 indirim...

Çok sayıda yazarın yer aldığı fuarda, İşler Kitabevi'ndeki birçok deneme, test, konu anlatımlı kitaplar yüzde 50’ye varan indirimle okuyucuya sunuluyor.

Fiyatı 6 TL'ye kadar düşen deneme kitapları öğrenciler tarafından çokça tercih ediliyor. Fuara öğrenciler indirimlerden faydalanıyor.

Öğrenciler ayrıca yazarlarla tanışıp fuarda indirimli kitap alma şansı buldular.

Fuar 10 Ekim Pazar gününe kadar açık

10 Ekim Pazar gününe kadar açık olacak olan Manisa 4. Kitap Fuarı, saat 10.00 ile 22.00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.

Yorumlar (0)
15
az bulutlu