Aytekin Karapaça, Kitap Fuarı'nda şiir kitaplarını imzaladı

banner297

Manisa 4. Kitap Fuarı, Fuar Merkezi'nde devam ediyor. Aytekin Karapaça, Manisa Kitap Fuarı'nda okuyucularıyla buluşup şiir kitaplarını imzaladı.

Kültür Sanat 09.10.2021, 13:02 09.10.2021, 13:16
Aytekin Karapaça, Kitap Fuarı'nda şiir kitaplarını imzaladı

Kitapseverlerin büyük ilgi gösterdiği Manisa Kitap Fuarı bu yıl kapılarını dördüncü kez ziyaretçilerine açtı. Çok sayıda yayınevi ve birçok ünlü yazarın Manisalı kitapseverlerle buluştuğu etkinlik Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi'nde düzenleniyor. 
Fuar boyunca ünlü yazar ve çizerler söyleşi ve imza günlerinde kitapseverlerle bir araya geliyor. 
Kendilerini ifade etme platformları sınırlı olan Manisalı yazarlar da Manisa Kitap Fuarı’nda okuyucularıyla buluşma imkanı buluyor.

Yazarlar, bir yandan okuyucularıyla kucaklaşırken, bir yandan da eserlerini tanıtma ve büyük yayınevleriyle bağlantı kurma fırsatını yakalıyor.

Fuar bu yıl da çeşitli sivil toplum kuruluşlarının, oda ve birliklerin, meslek örgütlerinin, kadın dernekleri ve kadın kooperatiflerinin ilgisiyle kültür şölenine dönüştü.

Aytekin Karapaça, okuyucularla buluştu

Fuar Merkezi'nde Şair Aytekin Karapaça, kitaplarını imzaladı. Aytekin Karapaça, okuyucularla buluştu.

Manisa'da sevilen bir sima olan Aytekin Karapaça, 'Tarçın Kokulu Şiirler Aşk ve İsyan' ile 'Yüreğim Gözlerinde Kaldı' isimli şiir kitaplarını imzaladı.

10 Ekim Pazar gününe kadar açık olacak olan Manisa 4. Kitap Fuarı, saat 10.00 ile 22.00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.

Yorumlar (0)
22
parçalı bulutlu