Kenan Evren Mahallesi Yenilenmeye Devam Ediyor

banner297

Kula Belediyesi ve Manisa Büyükşehir Belediyesi iş birliği içerisinde devam eden çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Kenan Evren Mahallesinin cadde ve sokakları kilit parke taş ile kaplanıyor.

Kula 30.11.2015, 11:20
Kenan Evren Mahallesi Yenilenmeye Devam Ediyor

Eski ve yamalı asfaltın yerine döşenen kilit parke taşlar ile vatandaşların yol çilesi sona eriyor. Kapalı olan yollarında açıldığı çalışmalarda caddeler genişletilerek ulaşımın rahat bir biçimde sağlanması amaçlanıyor. Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Manisa Büyükşehir Belediyesi Kula Koordinatörü Önder Baştürk; "Kula Belediyesi ile iş birliği içerisinde yürüttüğümüz çalışmalar kapsamında devam eden yol çalışmalarımız sayesinde Kenan Evren Mahallesi sakinlerimizin yol sıkıntıları sona erdiriliyor. Kula Belediyesi Fen İşleri Ekipleri ile ortak yürütülen çalışmalar ile Kula'nın taş döşenmeyen cadde ve sokağı kalmayacak" dedi.

BAŞKAN TOSUN; "28 BİN METREKARE TAŞ DÖŞENMİŞ OLACAK"

Kenan Evren Mahallesinde kilit parke taş döşeme çalışmalarına hız kesmeden devam eden ekipleri ziyaret eden ve çalışmaları denetleyen Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, çalışmaların devam edeceğini ve mevsim şartları el verdiği sürece kilit parke taş ve bordür döşenmesine devam edileceğinin altını çizdi. Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun yaptığı açıklamada; "Kula belki de tarihinin en ciddi şehir içi yol yapım çalışması için gayret ediyoruz. Bu çalışmalar kapsamında da Kula'nın merkezinde bulunan yollarını yeniden inşa ediyoruz. Şu ana kadar 9 aylık süreçte 100 Bin metrekare bordür ve kilit parke taş döşeme işi tamamlanmak üzere. Ekiplerimiz hızla çalışmalarını hızla devam ediyor. Kula ve hemşehrilerimiz her şeyin en iyisi hak ediyor. Halka hizmet hakka hizmettir desturu ile Kula için çalışmaya devam ediyoruz" dedi.

Yorumlar (0)
17
açık