banner299

banner298

Vali Karadeniz, Gölmarmara'da incelemelerde bulundu

banner297

Bir dizi ziyaret ve incelemede bulunmak üzere Gölmarmara İlçesine giden Vali Yaşar Karadeniz, Kaymakam Celil Ateşoğlu’nu ziyaret ederek, Tematik Denetimler kapsamında ilçede gerçekleştirilen internet kafe denetimlerine katıldı. Vali Karadeniz, Şehit Turan Geçkalmış’ın ailesini de ziyaret etti.

Gölmarmara 10.03.2021, 18:12 10.03.2021, 18:18
Vali Karadeniz, Gölmarmara'da incelemelerde bulundu
banner388

Gölmarmara İlçesini ziyaret eden Vali Yaşar Karadeniz ilk olarak Kaymakam Celil Ateşoğlu’nu ziyaret ederek ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Vali Karadeniz daha sonra Gölmarmara İlçe Emniyet Müdür V. Ahmet Öztekin ve İlçe Jandarma Komutanı Gökhan Satılmış’ı ziyaret etti.
Vali Karadeniz, Tematik Denetim kapsamında ilçede faaliyet gösteren internet kafe denetimlerine katıldı. Vali Karadeniz, iş yeri sahibi ve internet kafede bulunan vatandaşlardan sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına dikkat etmelerini istedi. 
Vali Yaşar Karadeniz Gölmarmara İlçesini ziyaretinde, Hakkâri’de şehit düşen Turan Geçkalmış’ın ailesini de ziyaret etti.
1984 yılında Hakkâri Şemdinli sınır karakolunda göreve giderken araç kazası sonucu şehit düşen Turan Geçkalmış’ın annesi Satı Geçkalmış’ı ziyaret ederek sohbet eden Vali Karadeniz’e ziyarette Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mustafa Feridun Gülgeç ve Müftü Mustafa Soykök de eşlik etti.

Yorumlar (0)
14
açık