Gölmarmara'da prestij cadde çalışması başladı

banner297

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara ilçesi Atatürk Bulvarında üst yapı çalışmasına başladı. Aydınlatmaları, kilit parke döşemesi ve peyzaj uygulamasıyla prestij kazanacak olan bulvarda başlayan çalışmaları, Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya takip etti.

Gölmarmara 17.07.2020, 17:17
Gölmarmara'da prestij cadde çalışması başladı
banner388

Kentin ihtiyacına yönelik yatırımları bir bir hayata geçiren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara ilçesi Atatürk Bulvarında prestij cadde çalışması gerçekleştiriyor. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, MASKİ'nin yürüttüğü alt yapı çalışmasının ardından üst yapı çalışmasına başladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya da mevcut bulvarda başlayan çalışmaları inceledi. Yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi veren Topkaya, "Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün'ün talimatlarıyla, mevcut bulvarı baştan aşağı yenileyeceğiz. Allah’ın izniyle çalışmalara da başladık. Mevcut bulvarı, modern üst yapısı, aydınlatması ve peyzaj uygulamasıyla güzel bir görünüme kavuşturacağız" dedi.

Topkaya, Büyükşehir Belediyesinin, ilçede Atatürk Bulvarının yanı sıra, Fatih Caddesinde de eş zamanlı olarak kilit parke döşemesi yapacağını dile getirdi.

Yorumlar (1)
TARIK ŞAHİN 1 yıl önce
Üç yıla yakın bir zamandır maskı yi arayıp şikayet bildiriyorum herkes topu taç a atıyor arkadaşlar yapılan çalışma eskisinden pek te farklı görünmüyor kusura bakmayın fuzuli bir masraf olmuş en azından proje değişik olsa yine kabul görürdü cengiz abi hoş insan güzel çalışmaları var fakat benim baba ocağına üç yıldır büyük sehiri n yıktığı duvarları onaran bir kul yok sonrada biz adam kayırmıyoruz birader almaya geldiğiniz gibi vermenizi de bekliyoruz İNŞALLAH
24
açık