YAŞAR COŞKUN İYİ PARTİ’DE

banner297

Manisa’nın tanınmış eğitimci ve iş insanlarından Yaşar Coşkun, İYİ Parti’ye katıldı. Coşkun’un rozetini, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, makam odasında taktı. 

Genel 23.06.2022, 11:05 23.06.2022, 11:09
YAŞAR COŞKUN İYİ PARTİ’DE

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası eski Başkanı, MASKİ eski Genel Müdürü ve şehrin tanınmış eğitimci iş insanı Yaşar Coşkun, İYİ Parti saflarına katıldı. 

Yaşar Coşkun; İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, eski Manisa Milletvekili Mustafa Enöz ve iş insanı Onur Baylan ile birlikte İYİ Parti Genel Merkezi’ne giderek Genel Başkan Akşener’i makamında ziyaret etti. 

Yapılan görüşme sonrasında Yaşar Coşkun’a parti rozetini İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener taktı. 

Yaşar Coşkun ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, Türkiye’nin aydınlık geleceğini yeniden inşa etmek için Cumhuriyet temelleri yolunda politikalar üreten İYİ Parti ile siyaset arenasında bulunmaktan büyük bir onur ve mutluluk duyduğunu belirtti. Coşkun, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz da, şehrin tanınan ve sevilen iş insanı Yaşar Coşkun’un İYİ Parti’ye katılmasıyla Manisa İl Teşkilatı’na büyük bir güç kazandırdığını belirtti ve, “Türkiye’nin yarınları, çocuklarımızın geleceği için hep birlikte İYİlerin yanında mücadele etmeye devam edeceğiz” dedi. 

 İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz da, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e kendilerine gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerini iletti.

Yorumlar (6)
Tam Manisali 2 hafta önce
Milletvekilleri şehit yakınına kufrederken, iyi parti CHDPKK ile ortaklık kurarken eksik kalmış,bir kişi daha takıma eklemiş.
Trolsavar 2 hafta önce
chdpkhkdkcpkhch yazarak algı mı çektiğini düşünüyorsun? Millet burnundan soluyor 50 liraya 2 kilo mazot alınamaz hale gelmiş, ekmek 5 liraya dayanmış, yağ şeker un alamıyor insanlar, sen ve senin gibi troller klavye başında yetim hakkından aldığınız primle milletin hakkına yetimin hakkına giriyorsunuz, ar damarınız olsa çatlardı ama yok galiba.
bilal 2 hafta önce
iYİ olur inşAllah
manisalı 2 hafta önce
dinazor tranfer etmişler :)
H.B.B.A. 2 hafta önce
Akşener oy oranı %5 lere düşünce sözde pr çalışması yapıyor ama millet yemez. Zaten iyi olmayan partiyi KÖTÜ bir son bekliyor.:.
Tam manisaliya 2 hafta önce
Lan bırak bu ayakları
Zamlardan halkın anası ağlıyor
32
açık