YAKIT ALDI, ÖDEMEDEN KAÇTI! GÖRÜNTÜ SOSYAL MEDYADA VİRAL OLDU

banner297

Manisa'da sahte plakayla bir benzinlik istasyonuna gelen ve aracının deposunu doldurduktan sonra parasını ödemeden kaçan sürücünün o anları güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntü sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.

Genel 12.03.2022, 12:37 12.03.2022, 12:54

Haluk Satır
MANİSA (İHA) -
 Manisa'nın Turgutlu ilçesinde bir benzinlik istasyonuna gelen ve deposunu doldurduktan sonra parasını ödemeden kaçan sürücünün o anları benzin istasyonunun güvenlik kamerasına yansıdı. 820 TL'lik yakıtın parasını ödemeyen sürücü ve yanındaki şahıs hakkında iş yeri sahibi şikayetçi oldu.
Manisa'nın Turgutlu ilçesinde İzmir yolunda bulunan bir benzinlik istasyonuna önceki gece gelen bir otomobilin sürücüsü pompa görevlisine depoyu doldurmasını söyledi. Pompa görevlisi araçta plaka olmadığını, plakanın ön camda takılı olduğunu görünce aracın yeni olduğunu düşünerek depoyu doldurdu. Dolum işlemi bitince araç sürücüsü parayı ödemeden hızla benzin istasyonundan uzaklaştı. Pompa görevlisi Barış Gençtan otomobilin peşinden koşsa da yetişemedi. Plakayı sorgulatan benzin istasyonu çalışanları plakanın da sahte olduğunu fark etti. Durumu güvenlik güçlerine bildiren çalışanlar hem sürücüden hem de araçtaki ikinci kişiden şikayetçi oldu. İş yerinin 820 TL'lik zararı olduğu öğrenildi.

Öte yandan dün sosoyal medayada yüz binlerce kişi Manisa'da yaşanan bu olayı konuştu ve paylaştı. Görüntü sosyal medyada adeta viral oldu. Çok sayıda kişi olay hakkında yorum yaptı.  
 

Yorumlar (0)