ÜMİT RONA ADAYLIĞINI VE YÖNETİM KURULU LİSTESİNİ AÇIKLADI

banner297

Manisa Baro Başkanı Ümit Rona, ekim ayında yapılacak olan seçimlerde yeniden aday olacağını açıkladı. 

Genel 01.08.2022, 13:07
ÜMİT RONA ADAYLIĞINI VE YÖNETİM KURULU LİSTESİNİ AÇIKLADI

Manisa Barosunda seçim heyecanı yaşanacak. Önümüzdeki ekim ayında yapılacak olan seçimlerde mevcut başkan Ümit Rona yeniden aday olacağını açıkladı. Rona, yönetim kurlunu da ilan etti. 
Rona’nın açıklaması şöyle:  
Saygıdeğer meslektaşım; On üç ay gibi kısa bir sürede olsa aralıksız çalışarak, sözün anlamını ve makamın ağırlığını bilerek, yüksek sorumluluk duygusu ve onurla Manisa Barosu Başkanlığı görevini sürdürdüm. Tüm ülkenin takdir ettiği her alanda, her masada güçlü ve öncü baro duruşunu sizlerin desteği ile cesaretle ortaya koyduk. Bu başarının mimarları olan arkadaşlarımın büyük özverisi ve sizlerin kıymetli desteği için çok teşekkür ederim. 
Kısa sürede birlikte oluşturduğumuz bu ulusal etki ve öncü ruhu daha da ileri taşımak için Ekim ayında yapılacak genel kurulda Baro Başkanlığına adayım.
Her masada, her alanda söz sahibi, cesur baroculuk anlayışı ile daha da güzel işlere imza atmaya devam edeceğiz.
ADAY LİSTEMİZ;
TBB DELEGE ADAYLARI; Av. Filiz Zeybek, Av. Mehmet Oruç, Av. Belgin Çakırer 
YÖNETİM KURULU ADAYLARI; Av. Zeynep Çakmak, Av. Deniz Özcan, Av. Şahika Fulya Yılmaz, Av. Tolga Uçarsu, Av. Sinem Sart Urgancı, Av. Menekşe Uztutan, Av. Urku Aykanat, Av. Fatih Meriç, Av. Sinem Deniz Onat, Av. Ayşe Hasar 
DİSİPLİN KURULI ADAYLARI; Av. Şeyda Sözen Tatlıcıoğlu, Av. Merve Aka Baysak, Av. İbrahim Halil Tangör, Av. Büşra Manav, Av. Umut Dalkılıç
DENETÇİ ; Av. Mehmet Özdemir 
ADALET, CESARET VE EMEKLE HAZIRIZ. 
Saygı ve selamlarımla

Yorumlar (1)
Rengin 2 hafta önce
Harika bir liste , başarılar dilerim . Barolar demokrasinin olmazsa olmazlarıdır
34
parçalı az bulutlu