TURGUTLU YOLUNU BİTİRİN ÇAĞRISI 

banner297

İYİ Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Çelik, Turgutlu yolunda devam eden onarım çalışmalarının uzun süredir devam ettiğine dikkat çekerek, “Eski garaj yeni proje dediniz içinden paralı otopark çıktı. Gediz kavşağı dediniz maalesef ölüm saçan, sürücülerin korkulu rüyası haline gelen, eşi benzeri görülmemiş bir ucube yaptınız.” diyerek eleştirilerde bulundu. 

Genel 05.07.2022, 12:51
TURGUTLU YOLUNU BİTİRİN ÇAĞRISI 

Turgutlu Çevre yolunda yaşanan kazada, iki kişi yaralanmasının ardından bir açıklama yapan İYİ Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Çelik: “Daha bir hafta olmadı Turgutlu yolundaki belirsizlik son bulsun, bu yol tehlike saçıyor diyerek vatandaşın isyanını dile getirdik. Keşke dememek için çıkın bu yol şu kadar zamanda bitecek deyin dedik. Haziran ayında tamamlanacak dememize rağmen biz bu işi beceremedik diyerek özür dileyin dedik. Bu erdemin sizlerde olmadığını bir kez daha görmüş olduk. Yönetemediğiniz her günün vebali üzerinizde. Maalesef ki beceriksizliğinizin kahrını vatandaş çekiyor. Daha dün iki tır bu ölüm yolunda kafa kafaya çarpıştı. Şükür can kaybı yok. Ancak ya bu tırlardan birisi daha küçük bir araç olsaydı! Ya emekçi kardeşlerimizi taşıyan bir servis aracı kazaya karışsaydı! Bu iş artık tahammül sınırlarını aşmıştır.” dedi. 
“Vatandaş bunu unutmaz, yeri ve zamanı geldiğinde size gereken dersi verecektir.” Diyerek sözlerine devam eden Başkan Çelik, “Bu yetkililere son uyarımız! Daha büyük bedeller ödenmeden derhal bu yolu bitirin. Burada açıkça cana kastedilmekte ve  duruma göz yumulmaktadır. İmar rantı için arşınladığınız Ankara yolları ölüm saçıyor. Ancak sizler 3 maymunu oynuyorsunuz. Vatandaş bunu unutmaz. Yeri ve zamanı geldiğinde size gereken dersi verecektir. Derdimiz sizin dersinizi almanızı beklemeden, yeni canların yanmasını. göz göre göre ölümlerin yaşanmasını engellemeye çalışmak” diye konuştu. 
 

Yorumlar (2)
SEDAT KURT 1 ay önce
TEŞEKKÜR EDERİZ AHMET BAŞKANIM SESİMİZ OLDUNUZ.

BU NEDİR ARKADAŞ ALLAH AŞKINA BİR AN ÖNCE TAMAMLAYIN NE OLUR.

AYRICA GEDİŞ IŞIKLARINA KAVŞAK PROJESİ DİYORUZ MANİSA BŞB. diyorki KARAYOLLARI SINIRLARINDA ONLAR İLGİLENİYOR SANKİ KENDİLER MANİSADA YAŞAMIYOR ARKADAŞ KİMİN SORUMLULUĞUNDA İSE BİZ GEDİZ IŞIKLARINA KAVŞAK İSTİYORUZ. PANDEMİ DE MİLLET EVDEYKEN SİZ UYUDUNU EYYYYY YETKİLİLER NERDESİNİZZZZZ!!!!!????
Tam Manisali 1 ay önce
Ben Ak Partiliyim ama Manisadaki Ak Partili Belediyelerin beceriksizliğinden utanıyorum.Hele Büyükşehiri hiç söylemeyin,tam anlamıyla beceriksiliğin vucud bulmuş hali.Manisadaki hiç bir kavşak düzgün değilki,hepsi rezalet.Devlet Bahçeli kavşağı yaptılar, define haritası gibi, kimin nereden çıktığı belli değil.Eski Devlet Hastanesi kavşağı tam haberlik,Şehzadeler hele Manisanın ücra yerlerine park bahçe yapmakla meşgul, herhalde oraları şarapçılara yapıyorlar. Yunusemre zaten hesapta bile yok.Onlar belediyecilik oynamakla meşguller.Pardon Çöplüğün dibine Toki yaptılar, Allahtan Büyükşehir gibi Atık Su tesisini şehrin içine yapmadılar.Ama hakkını yemeyelim Şehir Hastanesinde mezarlık manzaralı, hasta odaları için yer tesis eden encümen uyeleri de harika iş yaptılar.
27
açık