TOPLANTININ ARDINDAN “İTTİFAK ARAYIŞI DEĞİL” AÇIKLAMASI  

banner297

Muhalefet partilerinin ilçe başkanları bir otelde toplantı yaptı. CHP Basın grubundan servis edilen haberde, toplantının ittifak arayışı değil, ortak noktaların tespiti amacıyla yapıldığı vurgulandı.   

Genel 21.10.2021, 00:08
TOPLANTININ ARDINDAN “İTTİFAK ARAYIŞI DEĞİL” AÇIKLAMASI  

Muhalefet partilerinin ilçe başkanlarının katıldığı toplantı Loks Otel’de gerçekleştirildi. CHP Şehzadeler İlçe Başkanı Hakan Gürtunca, İYİ Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Çelik, DEVA Partisi Şehzadeler İlçe Başkanı Tolga Pulat, Gelecek Partisi Şehzadeler İlçe Başkanı Fatih Özdemir, Demokrat Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ercan Erdem ve ADD Manisa Şube Başkanı Hamza Kopal otelde bir araya geldi. 
CHP basın grubundan servis edilen haberde, ülke, Manisa gündemi hakkında fikir ve görüş alışverişinde bulunulduğu belirtildi. 
Haberde; buluşmanın sıcak ve samimi bir ortamda geçtiği, bu tarz sohbet ve görüşmelerin daha sık gerçekleştirme kararı alındığı vurgulandı. 
Toplantının amacının bir ittifak arayışı olmadığı da hatırlatılarak, temel meselelerde ortaklaşılan noktaları tespit etmek, çözümler üretmek amacıyla halkın yararına olan her şeyde birlik ve beraberlik içinde hareket edileceği belirtildi.  

Yorumlar (2)
manisalı taner 3 ay önce
hdpyi unutmuşsunuz yazıklar olsun sizin gibi ittifaka
ayçan şener 3 ay önce
siz hepiniz biz ikimiz AKPARTİ-MHP CCC
0
açık