TFF’NİN KARARIYLA MANİSASPOR'DA UMUTLAR YENİDEN YEŞERDİ

TFF aldığı kararla bütün liglerde bu yıl düşme kaldırıldı. TFF 3. Lig 1. Grupta mücadele eden ve ligde son sırada yer alarak amatöre düşen Manisaspor, TFF’nin aldığı karar sonrası yeniden 3. Ligde mücadele edecek. Manisaspor Başkanı Murat Yörük, alınan kararın önemli olduğunu belirterek, bayramdan sonra ilk olarak transfer yasağını kaldırmak için çalışacaklarını açıkladı.

GENEL 31.07.2020, 15:19 31.07.2020, 15:24
TFF’NİN KARARIYLA MANİSASPOR'DA UMUTLAR YENİDEN YEŞERDİ

Başkan Yörük, “Öncelikle bayram tatilini geçireceğiz, ardından yönetim kurulumuz toplanacak. Manisaspor’umuzun transfer yasağı var. Yasağın kaldırılması için çalışacağız. Transfer yasağını kaldırdıktan sonra gerek Manisaspor’un tarihi, gerek içinde bulunduğu bu duruma destek olmak isteyen, tarih yazma noktasında mücadele etmek isteyen futbolcu, teknik ekip arkadaşlarımız var. Önce transfer yasağını kaldırıp ona göre bir transfer politikası belirleyeceğiz. Doğru transferle az maliyetli transferle önümüzdeki yıl Manisaspor’un layık olduğu yere gelmesi için çalışacağız” dedi.

Takımın gençlerden oluştuğunu ve 3-4 futbolcuya Süper Lig’den, TFF 1. Lig’den tekliflerin olduğunu kaydeden Yörük, “Teklifleri de bayramdan sonra değerlendireceğiz. Bugüne kadar teklifleri bekletmemizin nedeni liglerin durumuydu. Liglerin belli olmasıyla teklifleri değerlendireceğiz. Hem futbolcularımız hem takımımız adına en iyi kararı vermeye çalışacağız” diye konuştu.

Yorumlar (0)
34
açık