banner298

Spil Dağı’nda ayıbı temizlediler

banner297

Manisa’nın Yunusemre ilçesindeki Met Didactic şirketi ve grup şirketleri HKTM, HKSM, SFM, Makers firmalarının yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla çöp toplama ve çevre temizliği faaliyeti Spil Dağında gerçekleşti. 

Genel 18.08.2022, 17:12 18.08.2022, 17:20
Spil Dağı’nda ayıbı temizlediler

Sabahın erken saatlerinde Spil Dağı’na gelen yönetim kurulu üyeleri, Spil Dağı’nın doğal güzellikleri arasında keyifli bir doğa yürüyüşü gerçekleştirdi ve yürüyüş sonunda yere atılan çöpleri tek tek toplayarak torbalara koydular. Torbalara konulan çöpler Manisa Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından alındı.


Şirketken yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi: “Temiz bir dünyada yaşamak tüm canlıların en doğal hakkı olduğunu, çevrenin kirletilmemesi ve bizden sonraki nesillere daha temiz çevre bırakma zorunluluğunu unutmamalı ve üzerimize düşen görevi layıkıyla yerine getirmeliyiz. Doğa harikası alanlarımızda, açık alanlarda, piknik alanlarımızda çevre kirliği yaratmamak konusunda daha hassas davranmalıyız.”

Yorumlar (7)
Vatandaş 2 ay önce
Yasak olduğu halde uncubozköy mahhalesi cemal ergün caddesi üzerinden her gece yüzlerce araç ormana çıkıyor kontrol yok bu kadar çöp olması normaldir. inşAllah ormana zarar vermezler.
Helal size 2 ay önce
Harikasınız,insanlar alkol kullanıyor oraya atıyor,piknik yapıyor oraya atıyor, Bu konuda toplum bilinci yaratılarak ayda-Yılda nelli periyodlarla bu tür etkinlikler yapılmalı
peter 2 ay önce
güzelmiş
Kürşat YILMAZ 2 ay önce
Yapılan etkinliği çok kıymetli buluyorum,ellerine sağlık.Buradan Sayın Emniyet yetkililerine sesleniyorum Spil yolu,Uncubozköy CBÜ Hastanesi üzerinde bulunan orman yolu ve OSB karşısındaki parklarda insanlar içkilerini içiyorlar ve yola çıkıyorlar tehlike yartatıyorlar,lütfen buralara sık sık denetim yapılmasını bekliyorum.
Musa 2 ay önce
Örnek bi davranış hepinizden Allah razı olsun var olun
Misafir 2 ay önce
Emeği geçen herkese teşekkürler
Kürşat YILMAZ 2 ay önce
Yazdıklarımızı neden yayınlamıyorsunuz.
20
açık