Selçuk Özdağ, Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığını şimdiden açıkladı  

banner297

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selçuk Özdağ, gazeteci Nurgül Yılmaz’ın sorusu üzerine;  31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan Türkiye  geneli yerel seçimlerinde,  Gelecek Partisi’nin ‘Manisa Büyükşehir Belediye Başkan’ adayı   olduğunu ilan etti.

Genel 13.11.2022, 10:55
Selçuk Özdağ, Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığını şimdiden açıkladı  

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve 24-25-26. Dönemler milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ bir taraftan 2023 genel seçimleri, diğer taraftan da 2024 Pazar günü yapılacak, Türkiye geneli yerel seçimlerine hazırlanıyor. 25 Aralık 2019 tarihinden beri Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı olarak görev yapan Selçuk Özdağ, gazeteci Nurgül Yılmaz’ın sorularını yanıtladı. Nurgül Yılmaz’ın sorusu üzerine Selçuk Özdağ, 2024 günü yapılacak olan yerel seçimlerde, Gelecek Partisi’nin ‘Manisa Büyükşehir Belediye Başkan’ adayı olduğunu ilan etti.
“ADALET ÖNÜNDE HESAP VERECEK”
Selçuk Özdağ genel seçimleri 6’lı masanın ortak adayı ile alacaklarını ve 2024 yılında yapılacak Türkiye geneli yerel seçimlerinde; Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığını almak için profesyonel bir çalışma takvimi ile seçim çalışması yapacaklarını ifade etti. Seçimi kazanması halinde ilk işinin sorumlular hakkında soruşturma başlatmak olacağını ifade eden Selçuk Özdağ, “Türkiye geneli adaleti tesis ettiğimizde, genelden yerele herkes adalet önünde hesap verecek” dedi.

Yorumlar (4)
sermet 2 hafta önce
İlla ki bir köşeyi kapacaklar....mutlaka bir sandalye olsun da ne olursa olsun...
Huysuz 2 hafta önce
Hadi bakalım bol şans belki olursun
Gerçekler Bir Gün 2 hafta önce
Sayın Selçuk Özdağ Ak partide siyaset yaparken büyük şehir belediye başkanı adayı olsaydınız şansınız vardı benim düşüncem aday olursanız gelecek partisinden alacağınız oy sizi emekliye sevk etmek durumunda bırakır sizi çünkü koltukta otururken farklı şimdi farklı etrafınızda genel başkan yardımcısı iken nasıldı şimdi nasıl en güzeli denize yakın bir yazlık alın bakın keyfinize dost tavsiyesi
Manisalı 2 hafta önce
Belediye baskanligi bu kadar onemli mi?