ŞEHİTLER ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ KİTAP FUARINDA

banner297

Manisa’da Fuar Merkezi’nde açılan 5. Kitap Fuarı devam ediyor. Kitapseverler fuarda birçok yazara ait kitapları bulabiliyor. Öğrencilerde kitap fuarına yoğun ilgi gösteriyor.

Genel 29.11.2022, 12:51
ŞEHİTLER ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ KİTAP FUARINDA

Manisa’da Şehzadeler ilçesine bağlı Şehitler Ortaokulu öğrencileri öğretmenleri eşliğinde fuarı gezdi. Öğrencilere Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Gencay, Okul Müdürü Tayfun Sarıbeyler, hayata geçirdiği Kitap Kumbaram Projesi ile birçok kütüphanenin kurulmasına katkı sağlayan Türkçe Öğretmeni Gönül Kovan Gürakan da eşlik etti. 
Öğrencilerin kitap fuarına ilgi göstermesinin çok önemli olduğunu kaydeden öğretmenler, “Manisa’da önemli bir kültür şöleni olan Kitap Fuarı 5. kez açıldı. İlçemizde eğitim gören öğrencilerimizin fuara gelip burada bulunan yazarlardan, kitaplardan faydalanması çok önemli. Bütün öğrencilerimizin kitap fuarını ziyaret etmesini istiyoruz” dediler.  
Öğrencilerle birlikte fuarı gezen Türkçe Öğretmeni Gönül Kovan Gürakan ise, bu fuarın çok önemli olduğunu, öğrencilerin daha fazla istifade etmesi gerektiğini ifade etti.

Yorumlar (0)