MÜKEMMELLİK ÖDÜLÜ BAŞKAN ERGÜN’E TAKDİM EDİLDİ

banner297

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Türkiye’nin en büyük elektrikli otobüs filosu, Türkiye Sürdürülebilir Enerji Finansman Programı’nın (TurSEFF) ödül töreninde, 2500 proje arasından “MÜKEMMELLİK” ödülü aldı. Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün, İstanbul’da düzenlenen törende alınan ödülü Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e takdim etti. Ödülü almaktan mutluluk duyduklarını belirten Başkan Ergün, elektrikli otobüslerin karbon salınımı noktasında çevreye büyük katkı sağladığını dile getirdi.

Genel 21.11.2022, 16:42
MÜKEMMELLİK ÖDÜLÜ BAŞKAN ERGÜN’E TAKDİM EDİLDİ

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün, Türkiye Sürdürülebilir Enerji Finansman (TurSEFF) Programı tarafından layık görülen “MÜKEMMELLİK” ödülünü; makamda Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e takdim etti. Ödül törenine ilişkin bilgilendirmede bulunan Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün, “Türkiye Sürdürülebilir Enerji Finansman Programı tarafından elektrikli otobüslerimizle ilgili MÜKEMMELLİK ödülü verildi. Sizin şahsınız adına ödülü İstanbul’da ben teslim aldım. Size arz ediyorum” diye konuştu.
 
Elektrikli Otobüsler Çevreye Katkı Sağlıyor
 
Türkiye Sürdürülebilir Enerji Finansman Programı tarafından verilen ödül hakkında konuşan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Elektrikli otobüslerimiz, yaptığımız en büyük yatırımlarımızdan bir tanesi. 18 metrelik 20 adet; 2 adet 25 metrelik elektrikli otobüslerimiz, bugün Manisa sokaklarında, caddelerinde, üniversite kampüsüne yapılan seferlerle karbon salınımı noktasında çevreye çok büyük bir katkı sağlıyor. O açıdan emeği geçenlere ben de buradan teşekkür ediyorum. Böyle bir ödülü aldığımız için çok mutlu olduğumu ifade edeyim. Başta Ulaşım Dairesi Başkanımız olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ediyorum” diye konuştu.
 
2500 Proje Arasından Ödüle Layık Görüldü 
 
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde hayata geçirilen Türkiye’nin en büyük elektrikli otobüs filosu, Türkiye Sürdürülebilir Enerji Finansman Programı’nın (TurSEFF) ödül töreninde, 2500 proje arasından “MÜKEMMELLİK” ödülüne layık görülen 8 projeden bir tanesi. Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün, İstanbul Raffles Otel’de düzenlenen törende ödülü Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) Finansal Kurumlar Direktörü Francis Malige’nin elinden alan almıştı.


 

Yorumlar (4)
Öz Manisalı 3 ay önce
Şaka deyin ne olur neremiz mükemmel Allah sizi bildiği gibi yapsın
metin 3 ay önce
doğru su ve ulaşımda zamlar mükemmel bu millet sana seçimde gerçek ödülü vercek
Manisalı 3 ay önce
Ne mükemmelliği? Türkiye'nin utanç kaynağısınız. İzmir, İstanbul, Ankara ve Manisa nın kesişme noktası olan Gediz Kavşağı ucube rezilliğinin mümessillerisiniz. Neymiş ''kamulaştırmada sıkıntı varmış''!!! Yahu ne kadar yer kamulaştıracaksınız? Atla deve mi? Yapılacak olduktan sonra İstanbul-İzmir otobanı dünya kadar mülk üzerinden çatır çatır kamulaştırıp yapıldı. O rezilliğin bir bedeli olur mu? Yasalda zemini var iken sallamak işinize geliyor değil mi?
Vatandaş 3 ay önce
Al gülüm ver gülüm. Seçimde en büyük ödülü Manisa halkı verecek.