MiMAR SiNAN BULVARINDAKi ATLI SÜNNET KONVOYUNA POLiS UYARISI

banner297

Manisa'da her hafta sonu düğün ve sünnet konvoylarına rastlamak normal bir durum haline geldi. Zaman zaman yasaklansa da vatandaşlar bu mutlu günlerini konvoy yaparak taçlandırmak istiyor. Ancak bu gelenek trafiği aksattığı gibi zaman zaman da kazalara neden oluyor. 

Genel 01.10.2022, 21:14
MiMAR SiNAN BULVARINDAKi ATLI SÜNNET KONVOYUNA POLiS UYARISI

Manisa'da cadde ve sokaklarda özellikle yaz mevsiminde düğün konvoylarına rastlamak mümkün. Geçtiğimiz günlerde Manisa'daki bir düğün konvoy kazasında damatla gelin hastaneye kaldırılmıştı. 
Bugün ise bir sünnet konvoyu Mimar Sinan Bulvarı'na çıkarak ilerlemeye başladı. Akşam saatlerinde trafiğin de yoğun olduğu dakikalarda araçlar atın yürüme hızıyla ilerleyince trafik aksamaya başladı. 
Bu durum bir trafik polisinin dikkatini çekti. Konvoya yaklaşan polis memuru uyarılarda bulundu. Herhangi bir ceza kesilip kesilmediği bilinmiyor ancak o anlar bir vatandaş tarafından fotoğraflandı.

Yorumlar (3)
Öz Manisalı 2 ay önce
Adam kenardan gidiyor kime ne zararı iş yapacaksanız sokaklara bir girin tek yön uygulaması var güya yollar yine gidiş geliş aksamlari sokaklar da cift sıra par onuda geç kaldirimlar araç parkı ndan yaya yürüyemiyor malum o ayni ali kahvesi önü kumludere Cad inden geç mek izdiham adam park ediyor yola aracını oturup aynı ali de çay içiyor bunları görmüyor sunuz da adam ömrü de bir gün yarim saat hepsi bir sünnet turu onu mu gördünüz bu yorumu hasır altı yapmayın yayınla yın
VATANDAŞ 2 ay önce
YASAKLANMALI BU SÜNNET, DÜĞÜN KONVOYLARI BIKTIK BIKTIK
DD 2 ay önce
Horozköy gitsin o polis arkadaşlar. Horozköyde oturan vandallar menemen yolunu trafiğe kapatıyor ve kırmızı ışık dinlemiyor.