MİMAR SİNAN BULVARINDA TRAFİĞİ DURDURAN SU PATLAĞI

banner297

Bu sabah Kanuni Köprülü Kavşağı altındaki su hattının patlaması şehirde trafiğin kilitlenmesine neden oldu.

Genel 29.03.2022, 09:23
MİMAR SİNAN BULVARINDA TRAFİĞİ DURDURAN SU PATLAĞI

Haber: Ahmet ÜNSAL
Bugün sabaha karşı Kanuni Köprülü Kavşağının Akhisar istikametinde su hattı patladı. Kısa sürede köprülü kavak suyla doldu.  Trafik ekipleri köprülü kavşağı trafiğe kapattı. 
Sürücülerin ve işlerine yetişecek olan vatandaşlar için saatler süren ulaşım sorunu yaşandı. Servisler OSB'ye işçileri gecikmeli olarak götürebildi.  
Öte yandan MASKİ ekipleri köprü altındaki patlağı onarmak için anında müdahalede bulundu. Yoğun çaba sonucu patlak onarıldı. 

KÖPRÜLÜ KAVŞAĞIN ÖNEMİ 

Öte yandan köprülü kavşağın önemi de bu olayda bir kez daha ortaya çıkmış oldu. Kavşakta transit akış kapanınca ışıklara mahkum olan sürücüler araçlarıyla ilerleyemedi. Manisa'da Mimar Sinan Bulvarı boyunca üç ayrı köprülü kavşak bulunuyor. Bu kavşaklar trafiğin akmasında çok önemli rol oynuyor. 

Yorumlar (3)
Manisalı lı 2 ay önce
Biz senin kıymetini bilemedik Bülent KAR keşke beş yıla sığdırdığın okadar büyük projelere GEDİZ KAVŞAĞINIDA VE TELEFİRİĞİDE sığdırabilseydin
MAHMUT 2 ay önce
bu yol tam bir fiyasko,şehir içinden geçen bu kadar hızlı akan başka bir yol yok , giriş çıkışları problem, yakıt tankerleri bile rahatça geçebiliyor,her zaman yarış halinde serseri züppeleri görülebilirsiniz ,bu bulvar için çözüm yolları araştırılmalıdır.
tt 2 ay önce
Cuma gününden beri çalışma yapılıyor orda bir türlü yapamadılar.
27
açık