MHP’NİN YENİ İL BAŞKANINDAN AÇIKLAMA 

banner297

MHP İl Başkanlığına atanan Murat Öner, göreve atandığını duyurarak açıklamalarda bulundu.   

Genel 09.10.2021, 00:28
MHP’NİN YENİ İL BAŞKANINDAN AÇIKLAMA 

Geçtiğimiz günlerde MHP İl başkanlığı görevinden istifa eden bir başka iddiaya göre ise görevinden alınan Ömer Baysal’ın yerine Murat Öner atanmıştı.  
Öner bugün bir açıklama yaptı. Manisahaberleri.com’un günler önce duyurduğu atamayla ilgili resmi açıklamayı yapan Öner, şunları söyledi: 
Saygıdeğer Ülküdaşlarım,

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız, Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ Beyefendinin takdir ve tensipleriyle, Genel Başkan Yardımcımız E. Semih YALÇIN'ın bildirimiyle Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanı olarak atanmış bulunmaktayım.

Kutsal davamızın şanlı bayrağını taşıma onurunu bize layık gören Genel Başkanımız Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendiye en derin saygı ve şükranlarımı sunuyorum.
Bugüne kadar, samimiyetle partimize hizmet etmiş tüm gönüldaşlarıma teşekkür ediyorum.
Bizler için, Şehitlerimizin emaneti, kutlu dergâh Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında bulunmak, tanımı ne olursa olsun görev almak, onurdur gururdur.

Bugün, Bismillah deyip, teslim aldığımız bayrağı, yere düşürmeden, kirletmenden ve lekeletmeden götürebildiğimiz yere kadar Allah’ın izniyle götüreceğiz.

Bu konu da niyetimiz halistir ve inşallah akıbetimiz de hayır olacaktır.
Bu vesileyle, Milliyetçi Ülkücü Hareketin her bir ferdini, kendini Ülkücü olarak tanımlayan her bir hemşerimi bu kutlu yolda bizlerle birlikte yürüyerek bir olmaya, iri olmaya, diri olmaya davet ediyorum.

Bizler inanıyoruz ki Cenab-ı Mevla'nın nasip ettiği her imkân ve takdir ettiği her makâm aslında bir imtihandır.

Yorumlar (0)
21
az bulutlu