MESİR VE ÇİÇEK FUARI DEVAM EDİYOR….

banner297

Mesir Çiçek-Fidan-Bahçe Mobilyaları ve Ekipmanları Fuarı bugün Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi'nde devam ediyor. Bu yıl zengin bir yelpazeye sahip olan fuar 24 Nisan Pazar gününe kadar ziyaretçileri ağırlayacak.  

Genel 21.04.2022, 10:46
MESİR VE ÇİÇEK FUARI DEVAM EDİYOR….

Manisa'da büyük ilgi gören Mesir Fuarı, bu sene farklı bir konseptle gerçekleşiyor. Mesir Çiçek-Fidan-Bahçe Mobilyaları ve Ekipmanları Fuarı, 19 Nisan Salı günü kapılarını ziyaretçilere açtı. Mesir Festivali iptal edilmesine rağmen SNS Fuarcılık, büyük bir özveri ve kararlılıkla fuarı Manisalılarla buluşturdu. 

FİRMALARDAN BÜYÜK İLGİ 
500 yıllık Mesir Festivali’nin çeyrek asrı aşkın bir süredir bir parçası olarak organize edilen fuara bu yıl da firmalardan büyük ilgi ve talep geldi. Fuarın yelpazesi genişledi. Bu yıl çiçek, fidan, bahçe mobilyaları ve ekipmanları da eklenince ortaya gezilemeye değer bir Mesir Fuarı çıktı. 100'e yakın firma furada yerini aldı.  
FUAR 19-24 NİSAN TARİHLERİ ARASINDA 
SNS Fuarcılık’tan yapılan açıklamada: “Siz değerli ziyaretçilerimizi rengarenk çiçekler ile karşılıyoruz. 19 - 24 Nisan 2022 tarihleri arasında Mesir Çiçek Fidan Bahçe Mobilyaları ve Ekipmanları Fuarı'na tüm Manisalıları bekliyoruz” denildi.
Fuar; 24 Nisan tarihine kadar Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi'nde ziyaretçileri ağırlayacak. 

Yorumlar (0)
25
açık