MANİSA’YA AQUAPARK YAPIN ÇAĞRISI 

banner297

Son günlerde sıcakların artması, tatil beldelerindeki yoğunluk Manisalıları alternatif arayışına itiyor. Bazı vatandaşlar ise sosyal medyadan belediye başkanlarına seslenerek, “Aquapark istiyoruz” çağrısında bulundu. 

Genel 08.07.2021, 09:38
MANİSA’YA AQUAPARK YAPIN ÇAĞRISI 

Manisa’da her yaz mevsiminde vatandaşlar serinlemek için arayışa giriyor. Ancak havuz sayısının yetersiz olması, serinlemek için farklı alternatifler olmaması vatandaşları en yakındaki tatil beldelerine gitmeye zorluyor. 
Çocuklar ise sulama kanalları, süs havuzlarında serinlemeye çalışırken boğulma olayları yaşanıyor. 
Bazı vatandaşlar ise sosyal medyadan bu duruma dikkat çekerek, “Aquapark istiyoruz” çağrısında bulundu. 
Yapılan çağrıda Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ve Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi’ye sesllenen vatandaşlar, “Güzel Manisamıza yakışan büyüklükte bir Aquapark Manisa ve Manisalılar için çok güzel bir hizmet olur. Sıcaktan bunalan çocuklar, aileler için çok farklı bir alternatif olur.  Manisa’ya Aquapark yapın” diye seslendiler. 
 
 

Yorumlar (7)
Manisalı 5 ay önce
Onlarca yıldır Şehrin sembolü Spil dağının Yolunu/Teleferiğini yapamayan, Tüm yolların kesiştiği Şehrin Gediz girişine 1/BİR tane Yonca kavşak yapamayıp hafta sonları/başları, Bayram günleri tüm ülke insanının geçtiği kesişim noktasında trafiğin kilitlenmesine neden olanlar, otel, avm, devasa selçuklu mimarili pazar yeri, ormanı açıp osmanlı mebusan meclisi, şehrin doğusundaki en kaliteli kiraz erik şeftali bahçelerinin yetiştiği yemyeşil bitki örtüsüne sahip Sancaklı köylerine 'bende ilçeme osb yapacam' gibi mantık dışı işler yapanlar, kentin ihtiyacı olan Aqua Park mı yaptıracak? Çok beklersin Manisa...
Tosun 5 ay önce
Girişler bedava da olsun mu?
demir 5 ay önce
milletın su derdi var bide suparkı isteniyor.
!!! 5 ay önce
Manisa olarak bir aquaparkımız eksikti...
İstemezuk 5 ay önce
Yaptırmazuk
Rıfat Zelalem 5 ay önce
Türkiyenin nüfus bakımından en kalabalık 13.şehrinde 1 tane bile lunapark yok, Allah aşkına boş boş oturucaklarına 5 dakika düşünsünler, 5 yaşında çocukları olsa veya torunları olsa Manisa'da nereye götürecekler. Bıktık bu at gözlüğü takmış yöneticilerden. Hiçbir yenilik yok. 1gr hakkım varsa haram olsun.
mehmet 5 ay önce
çok geç bile kalınan bir proje. inşAllah kısa zamanda güzel haberlerini alırız.
11
açık