MANİSALI YAZARLARDAN İKİ YENİ ESER

Manisa'da okuyucuların yakından tanıdığı Engin Topuz ile Orhan Haşim Elmalı yeni kitaplarını okuyucular için imzaladılar.

GENEL 26.09.2020, 17:27
MANİSALI YAZARLARDAN İKİ YENİ ESER

Yazarlar, Brew Mood Kafe'de açık alanda kitaplarını imzaladı. Orhan Haşim Elmalı, Ruhçekimi; Engin Topuz ise Flanör isimli yeni kitabını okuyucuyla buluşturdu. Manisalı yazarlar açık alanda, maske ve sosyal mesafe kuralına uyarak kitaplarını imzaladı.

BAŞKAN ERGÜN DE KATILDI

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisalı yazarlar Orhan Haşim Elmalı ve Engin Topuz'un imza günü etkinliğine katıldı. Elmalı ve Topuz, kitaplarını Başkan Ergün için imzalayıp, Başkan Ergün'e hediye etti.

Kent merkezindeki Brew Mood Kafe'de düzenlenen imza töreninde yazarlar kitaplarını okuyucuları için imzaladı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de Manisalı yazarları imza gününde yalnız bırakmadı. İmza günü etkinliğine katılan Başkan Ergün, Elmalı ve Topuz'a kitaplarının hayırlı olmasını temenni etti. Orhan Haşim Elmalı ve Engin Topuz da kitaplarını Başkan Ergün için imzalayarak, Başkan Ergün'e hediye etti.

Yorumlar (0)
16
açık