banner298

MANİSALI VEKİLLER TARIM BAKANI’NA ÜZÜM FİYATLARIYLA İLGİLİ BEKLENTİYİ İLETTİ

banner297

Ak Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur ile Manisa Milletvekilleri, Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi'yi ziyaret ederek, Manisa’daki üzüm üreticilerinin fiyat konusundaki beklentilerini bakana ilettiler.

Genel 08.08.2022, 15:55 08.08.2022, 16:04
MANİSALI VEKİLLER TARIM BAKANI’NA ÜZÜM FİYATLARIYLA İLGİLİ BEKLENTİYİ İLETTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 20 Ağustos’ta Manisa’ya gerçekleştireceği ziyaret öncesinde çalışmalar başladı. Üzüm fiyatlarının belirlenmesi için bugün çok önemli bir görüşme gerçekleştirildi. 
Ak Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Manisa Milletvekilleri Tamer Akkal ve İsmail Bilen, Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi'yi ziyaret etti. Görüşmede Bakan Kirişçi’ye Manisalı üreticilerin üzüm fiyat beklentisi iletildi. 
Murat Baybatur, yapılan ziyaretle ilgili şu paylaşımı yaptı:  “Tarım ve Orman Bakanımız Sn. Vahit Kirişçi'yi Manisa Milletvekillerimiz İsmail Bilen, Tamer Akkal ile beraber tüm Milletvekillerimiz adına ziyaret ettik.
Türkiye'de çekirdeksiz üzümün merkezi olan Manisa'mızda üreticilerimizin beklediği üzüm fiyatı ve Toprak Mahsulleri Ofisi aracılığıyla yapılacak alımlarla ilgili istişare ve değerlendirmelerde bulunduk, verimli geçen görüşmelerin hayırlar getirmesini temenni ediyorum…” 

Yorumlar (5)
manisalı 2 ay önce
en az 2 dolar
egeli 2 ay önce
zeytinin diger urunlere gore masrafi olmadan 60-70 lira civarinda yagi ve tane olarakta iyi paralara satilabilmektedir. Zeytinci nasil yalniz oldugunu anlamis degilim. Birde daha nekadar olmasini bekliyorsunuz ki ? litresi 100 olmasinimi bekliyorsunuz ? Bu biraz ac gozlulukten baska birsey degil !!!
Doğanay 2 ay önce
Tarım bakanına Zeytin ve zeytinyağı üreticisinin sıkıntıları nida iletirseniz seviniriz. Zeytincinin hiç sahibi yok. Devlet zeytin fiyatlarinida belirlesin. Toprak mahsulleri opfisi zeytin alimi
yapsin
Alamanci 2 ay önce
Boş pompa akp thend EYT çıkarsa asgari ücret 50 bin de yapsanız emekli maaşları 50 bin yapsa oy moy vermem
Haberci 2 ay önce
Asgari ücretli Temmuz enflasyonu karşısın da ; zam yapılmasına rağmen eksi 50 tl (-50 tl) ile maaşlarını aldılar milletvekili söyleyecek bir sözün var mı?
12
açık