banner299

banner298

MANİSALI BİR ANNE VE SIRTINDA TAŞIDIĞI ENGELLİ KIZI 

banner297

Saruhanlı’ya bağlı Mütevelli Mahallesi'nde bir annenin engelli çocuğunu sırtında taşırken görüntülenmesi üzerine konu Büyükşehir Belediyesi’ne iletildi. Görenleri derinden etkileyen sorun kısa sürede çözüme kavuşturularak engelli kıza tekerlekli sandalye gönderildi.   

Genel 06.01.2021, 00:03
MANİSALI BİR ANNE VE SIRTINDA TAŞIDIĞI ENGELLİ KIZI 
banner388

Sosyal medyada yayımlanan bir fotoğraf görenleri hem üzdü hem düşündürdü. Fotoğraf Saruhanlı’ya bağlı Mütevelli Mahallesi'nde çekildi. Bir anne 22 yaşındaki engelli kızını sırtında taşırken görüntülendi.
Konuyu önce Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin ardından da Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü’ye ilettiğini belirten Saruhan-Der ve Manisalılar Derneği Başkanı Yunus Emre Şahin, kısa sürede harekete geçildiğini ifade etti. 
Şahin, “Ailemize tekerlekli sandalye ayarlandı. Manisa Büyükşehir Belediyemiz gerekli çalışmaları yaparak zemin ve yolu kullanılabilir hale getirdi. Allah razı olsun yetkililerimizden” diyerek sorunun çözüldüğünü duyurdu. 

 
 

Yorumlar (1)
Xyz 4 ay önce
Manisa buyuk sehir baskani cengiz ergun bey Allahin suyuna zam ustune zam yapip duracagina su kardesimiz gibi yardima muhtaclara bi elini uzat
20
açık