banner299

banner298

MANİSA MEYDAN BÖYLE OLACAK 

banner297

Manisa’da Adliye Sarayı yanında yapımı hızla devam eden Manisa Meydan, tamamlandığında şehrin uğrak yerlerinden biri olacak. 

Genel 04.05.2021, 22:35
MANİSA MEYDAN BÖYLE OLACAK 
banner388

Manisa yeni bir alış veriş merkezine kavuşuyor… 
Manisa Meydan; Manisa Uncubozköy'de toplam 41 bin 222 metrekare alan üzerine, alışveriş merkezi, ofis ve konutlardan oluşan bir karma proje olarak hayata geçirilecek.
Bünyesinde farklı markaların yer alacağı alışveriş merkeziyle birlikte tasarlanan, 1029 adet konut ve ofisin bulunduğu proje, sağlıklı, konforlu, kaliteli ve modern bir yaşam vadediyor. 
Manisa Meydan; yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, yürüyüş parkuru, basketbol sahası, peyzaj, otopark ve 7/24 güvenlikli kapalı site yapısıyla konforlu ve güvenli bir yaşam sunuyor.
Manisa'nın ilk karma projesi olan Manisa Meydan, yaşam, çalışma, alışveriş, eğlence ihtiyaçlarını tek bir çatı altında ve özel bir lokasyonda buluşturuyor. Kentin en işlek ve merkezi yerinde konumlanan Manisa Meydan; Manisa Adliyesi, İl Emniyet Müdürlüğü, Celal Bayar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Celal Bayar Üniversite Hastanesi'nin yanı başında, Spil Dağı'nın eteklerinde doğayla iç içe konumlanıyor.
Su ve yeşil öğelerinin sosyal alanlarla bütünleştiği Manisa Meydan'da, tüm detayları titizlikle tasarlanmış ve her biri gün ışığıyla buluşan farklı tiplerde 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri bulunuyor.

HANGİ FİRMA YAPIYOR? 
Dev proje Gergül İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Firma faaliyetlerine 1991 yılında başladı. Kurucusu Abdulkadir Gültekin’in liderliğinde, gelişimini hızla sürdürüyor. 
Merkezi İzmir Karşıyaka’da bulunan firma, bugün modern çağın tasarım ve teknolojilerinden yararlanarak, ulusal alanda büyük ve ses getiren projelere imza atıyor. İzmir’den sonra şimdi de Manisa’nın gözde bölgesi Yunusemre Uncubozköy’de; incelikle tasarlanmış yeni bir kompleks projeyi hayata geçiriyor.


 
 

Yorumlar (9)
Manisalı 1 hafta önce
Her yeri betonlaştırdığımız gibi burayı da betonlaştıralım. Gelecek nesile beton bırakalım.
bosköy 1 hafta önce
ne güzel bir beton yığını.
Tam manisali 1 hafta önce
Varsa yoksa uncubozkoy,yuh olsun belediyeye akgedikte 300 mt lik yolu yapmazlar uncubozkoye doktururler
ManisAli 1 hafta önce
Projenin üzerinden geçen Yüksek Gerilim HattıI ne olacak?
bozköylü 1 hafta önce
o kadar araç nereye park yapacak. tam bir kaos olacak orası. çok yazık
45,5 1 hafta önce
Kimbilir kaç bin lira isteyecekler? 1+1 ler tahminimce 600 binden aşağı olmaz
gercek manisa 1 hafta önce
sehrin siluetini dusunen hic yok. Daha duzluk alanlarda olabilirdi ama spil daginin etinde boyle bir yapiya izin verilmemeliydi. Yada daha az katli olabilirdi. Benim gozumde yuksek goruntusuyle ucubeden baska bir sey degil.
Öz Manisalı 1 hafta önce
Fay hattı tam buranın altından geçiyor, inanmayan https://www.mta.gov.tr/v3.0/sayfalar/hizmetler/doc/yenilenmis_diri_fay_haritalari/izmir.pdf adresinden bakabilir. Dağın eteklerinde çok güzel bir yeşil alan yapılabilirdi buraya. İlimizde hayvanat bahçesi yok, küçük bir hayvanat bahçesi yapılabilirdi. işleri güçleri ev satmak
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
26
açık