Manisa Kitap Fuarı’nda son 2 gün  

banner297

Manisa Kitap Fuarı, öğrencilerin ve kitapseverlerin yoğun ilgisiyle devam ediyor. Açıldığı günden bu yana adeta dolup taşan fuarda öğrenciler, öğretmenlerinin nezaretinde fuarı gezdi, kitaplarla buluştu. Kitapseverler de fuarda bir çok yayınevinin eserlerini bir arada görmenin avantajını ve mutluluğunu yaşadı. 

Genel 03.12.2022, 11:19 03.12.2022, 11:40
Manisa Kitap Fuarı’nda son 2 gün  

Manisa Kitap Fuarı açıldığı günden bu yana büyük ilgi gördü. 25 Kasım’da kapılarını ziyaretçilere açan fuarda her geçen gün kalabalık arttı. Kitap severler, öğrenciler fuarı gezerek birbirinden seçkin yayın evlerinin stantlarında kitaplarla tanıştı. 
EN BÜYÜK KÜLTÜR ŞÖLENİ 
Manisa’nın en büyük kültür etkinliği olarak kabul edilen Kitap Fuarı, birçok yazar ve çizeri öğrencilerle, kitap dostlarıyla bir araya getirdi.   
Okullar, yaptıkları organizasyonlarla akın akın Kitap Fuarına geldi. Öğrenciler bu anlamlı etkinlikte birçok yazarın kitabıyla ilk kez tanışma fırsatı buldu.  
Öğretmenler ise kitap sevgisini adeta uygulamalı bir ders tadında öğrencilere anlattı. 
İl ve ilçe Milli Eğitim Müdürlükleri, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve ilgili kurumların desteğiyle devam eden ‘kitap şöleni’  4 Aralık Pazar günü akşam saat 19.00’a kadar devam ediyor.  

BUGÜN HANGİ YAZARLAR VAR? 


 

Yorumlar (0)