Manisa CBÜ Hafsa Sultan Hastanesi’nde inceleme

banner297

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç, MCBÜ Hafsa Sultan Hastanesi'ni ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

Genel 08.05.2021, 00:13
Manisa CBÜ Hafsa Sultan Hastanesi’nde inceleme

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kıvanç Günhan, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Özge Yılmaz, Hastane Başhekimi Prof. Dr. İsmet Topçu ve hastane yönetiminin eşlik ettiği Rektör Prof. Dr. Ahmet Ataç, acil servis, anestezi yoğun bakım ünitelerini yerinde inceleyerek tedavi ve ekipmanlar hakkında detaylı bilgi aldı.

MCBÜ Hafsa Sultan Hastanesi Yataklı Servisler bölümünde bulunan, Profesör ve Doçent kadrosundaki 96 öğretim üyesinin Yeni hizmet binasında bulunan odalarına taşınmasıyla boşalan alanlarda, %25 ile %30 oranında yatak kapasitesi artışı gerçekleşmişti. Bu alanların değerlendirilmesi ile ilgili Başhekim Prof. Dr. İsmet Topçu ve hastane yönetiminden bilgi alan Rektör Ataç, aynı zamanda hastane binasında bulunan Atölyeyi de ziyaret ederek değerlendirmelerde bulundu. Açılması planlanan Çamaşırhane alanını da inceleyen Prof. Dr. Ahmet Ataç, Hafsa Sultan Hastanesi’nin tanı ve tedavide olan başarısının hasta ve hasta yakını memnuniyetinde de üst seviyelere çıkarak hizmetlerinin devam edeceğini belirtti. Prof. Dr. Ataç, hastane yönetimi ve tüm sağlık çalışanlarıyla beraber çıtayı daha fazla yükselteceğine inancının tam olduğunu ifade etti.

Yorumlar (1)
manisalı45 6 ay önce
Celal BAYAR Hafsa sultan hastanemizden manisalılar olarak çok memnunuz ancak hastane yönetiminden bir ricamız var manisada bulunmayan çocuk romatolojisi
15
açık