Mahallede elektrikler gitti, Gediz’den açıklama geldi  

banner297

Manisa’da son günlerde bazı mahallerin tamamında, bazılarının ise bir kısmında elektrik kesintileri yaşanıyor. Gediz A.Ş. yaklaşık 3 saatlik kesitinin ardından abonelre özür mesajı attı.   

Genel 06.10.2022, 20:27
Mahallede elektrikler gitti, Gediz’den açıklama geldi  

Manisa’da son günlerde sık sık meydana gelen elektrik kesintileri dikkat çekiyor. Önceki gün Arda mahallesi ve çevresinde yaklaşık 8 saat süren bir elektrik kesintisi yaşandı.  
Bu durum günlük hayat olumsuz etkiledi, bir çok kişi Gediz A.Ş.’yi arayarak kesintinin nedenini öğrenmeye çalıştı.    
Bugün ise 2.Anafartalar Mahallesinin bir bölümünde yaşanan kesinti 3 saati bulunca Gediz A.Ş.’den şu mesaj geldi: "Değerli Müşterimiz; Bölgenizde sizin de etkilenebileceğinizi düşündüğümüz beklenmeyen bir elektrik arızamız mevcuttur. Ekiplerimiz şuan enerjinizin sürekliliği için sahada tüm gücü ile çalışmaktadır. Arızanın en kısa zamanda giderilmesi için ekiplerimiz koordine edilmiştir. Sabrınız için teşekkür ederiz.” 
 

Yorumlar (9)
Hasan 4 ay önce
Kaynak mah elektrik kesintisi nedeni ile dolapta bozulan buzlukta eriyen yiyecekler esnafın durumu ne olacak özürle herşey yoluna giriyormu?
Manisalı 4 ay önce
Merkez Tunca Mahallesi İzmir caddesi üzerinde sabah 08:57 de elektirikler gitti. 09:00-17:00 arasında mahallemiz genelinde planlı kesinti olacağı duyurulmuştu. Fakat 17:00 da gelmesi gereken elektrikler gelmedi. Saat 19:00 civarı 20 dakika gelen elektrikler yine kesildi, saat 21:00 hala elektrik yok. Çocuklarin ödevleri duruyor, diğer beklentileri saymıyorum. Geçen yıl Isparta da kar yağınca 3 gün elektrik verilememişti, ortada bir şey yokken şu durumda 12 saattir elektrik veremeyen gediz elektrik, olağanüstü bir durumda herhalde bir kaç hafta hizmet veremeyecek. Telefonları da (186) cevap vermiyor. Yetkilileri göreve davet ediyoruz, bu rezaletin büyüğü yaşanmadan sorumlular hakkında gereğini yapsınlar.
Gaz lambası 4 ay önce
Neyi kınadıysanız onu yaşattınız, tmo önünde yağ kuyruğu, 48 saatte mazota 3 defa zam, asgari ücret açlık sınırınında altında, 1 tacikistan parası 2 TL, şu anda evde süs olarak duran kandili yaktık. "Aahhh ah siz bilmezsiniz, babalarımız dedelerimiz, böyle vergi verip böyle soyulmamışlardı"!
Manisalı 4 ay önce
Ne 3 saati ?! Merkez Tunca Mahallesi İzmir caddesi üzerinde sabah 08:57 de elektirikler gitti. 09:00-17:00 arasında mahallemiz genelinde planlı kesinti olacağı duyurulmuştu. Fakat 17:00 da gelmesi gereken elektrikler gelmedi. Saat 19:00 civarı 20 dakika gelen elektrikler yine kesildi, saat 21:00 hala elektrik yok. Çocuklarin ödevleri duruyor, diğer beklentileri saymıyorum. Geçen yıl Isparta da kar yağınca 3 gün elektrik verilememişti, ortada bir şey yokken şu durumda 12 saattir elektrik veremeyen gediz elektrik, olağanüstü bir durumda herhalde bir kaç hafta hizmet veremeyecek. Telefonları da (186) cevap vermiyor. Yetkilileri göreve davet ediyoruz, bu rezaletin büyüğü yaşanmadan sorumlular hakkında gereğini yapsınlar.
kyusuf 4 ay önce
Sabrınız için teşekkür ederiz demek nedemek ayıp be sizin yaptığınız.Sizin yaptıklarınızdan dolayı bazı kendini bilmezler hükümete küfrediyorlar.3 saat kesintide yalan.Dün akşam saruhan mah.de yaptığınız kesinti tam 5 saat sürdü.saat 17.00de başlayan kesinti tam saat 22.00da bitti.Elk ve su olmayınca insanın dengesi bozuluyor.Birşeyler yapıyorsanız çabuk yapın.5 saat kesinti ne demek.
Bahtiyar Tosun 4 ay önce
Gediz A.Ş.’den şu mesaj geldi: "Değerli Müşterimiz;....'' İşte sorunun kaynağı! Denetim mekanizması olmayan veya bizim ülkemizde ki gibi olup da çalışmayan ülkelerde özelleştirme büyük bir sorun ortaya çıkarır. Hizmet vermesi gerek şirket, size ''MÜŞTERİ'' olarak bakar. Zaten 'yandaş ve kayırma' politikası olan yönetimler de, aksayan veya sorumsuz hizmet sunucularına bir yaptırım yapamadıkları için ceremeyi daima Millet çeker. Çünkü o millet müşteridir ve müşterinin gidebileceği başka bir işletme de yoktur. Yani bilinçsiz özelleştirme, Özel Tekeli getirmiştir.
TÜRKOĞLU 4 ay önce
arda mahallesi 3 saat elektriksiz kalmışmış! ibrahim çelebi elektriksiz on üç ( 13 ) saat kaldı , sabah 09'da kesildi gece 22'de geldi. sevsinler haberciliğinizi.
Wolf6945 4 ay önce
Admin 06 Ekim tarihinde girdiğiniz haber 4 Ekim tarihli haber. Biraz hızlı lütfen dün adaklar mahallesinde bugünde Utku mahallesinde bizlerin etkilenebileceği arızalar varmış İzmir’de de aboneliğim var orada arızalarla ilgili mesaj geliyor onun için Manisa gedik yalanları bıraksın işini yapsın sizde araştırın bakalım gergin nereleri etkilenecekmiş bu arıza denen elektrik kesintilerinden. İyi çalışmalar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın