KAYMAKAM ÇAYKARA'DAN LOKANTACILAR ODASI'NA ZİYARET

banner297

Manisalıların Aşçı Mehmet abisi olarak bildiği Manisa Lokantacılar Odası Başkanı Mehmet Akgül’ü, Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Çaykara ve Şehzadeler Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Nurullah Odabaş ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. 

Genel 12.03.2022, 16:12
KAYMAKAM ÇAYKARA'DAN LOKANTACILAR ODASI'NA ZİYARET

Manisa Lokantacılar, Kebapçılar, Tatlıcılar ve Yoğurtçular Odasının tek listeyle gerçekleşen olağan genel kurulunda yeniden başkanlığa seçilen 16 yıllık başkan Mehmet Akgül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Kaymakam Çaykara, “Mehmet başkanımızın rakipsiz bir şekilde seçilmesinden dolayı Manisa olarak, Şehzadeler olarak memnuniyetimizi ifade edip hayırlı olsun demek üzere bu ziyareti gerçekleştirdik. Tabi kendisinin hem odalar içinde ağırlıklı bir şekilde denge unsuru olması hem sıkıntılı zamanlarda idari konularda bizlere yardımcı bir sivil toplum kuruluşundan çok daha fazla misyon üstlenmesi bizi memnun etmekte. Yeni dönemde kendisine başarılar diliyoruz” dedi. 

Manisa Lokantacılar Odası Başkanı Mehmet Akgül, “Sayın Kaymakamıma ve sayın müdürüme bu nazik ziyaretlerden ötürü çok teşekkür ediyorum. Bizim kaymakam, oda başkanı haricinde çok özel bir dostluğumuz var.  Kendisiyle ama pandemi döneminde ama normal zamanda çok önemli çalışmalarımız oldu. Manisa esnafı adına, Manisa lokantacı esnafı adına verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Biz hizmete devam ediyoruz. El ele gönül gönüle hizmet edeceğimize inanıyorum” diye konuştu.

Yorumlar (0)