Karamollaoğlu STK’larla toplantı yaptı

banner297

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin 5. Olağan İl Kongresine katılmak üzere geldiği Manisa’da sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya geldi. Öğretmenevi’nde yapılan programa Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yılmaz, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Geriter, SP Manisa İl Başkanı Zekayi Yılmaz, sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

Genel 10.07.2021, 17:49
Karamollaoğlu STK’larla toplantı yaptı

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Manisa’nın tarım kenti olduğunu, aynı zamanda sanayi şehri olduğunu belirterek, ulusal ve uluslar arası yüzlerce firmaya ev sahipliği yaptığını açıkladı. Sorunların bölgeye bölgeye değişmekle birlikte genellikle aynı olduğunu ifade eden Karamollaoğlu, “Bir yerde işsizlik daha fazla, bazı yerlerde tarım biraz daha sıkıntı içinde, bazı yerlerde geçim sıkıntısı öne çıkar.  Ama problemlerimizin olduğu bir gerçek. İnsanın olduğu her yerde problemler vardır. Ama bu problemler her geçen gün daha da artıyorsa ve insan yaşamını etkiliyorsa orada çözüme odaklanmak daha büyük önem taşıyor. Ülkemizde huzuru arar olduk. Herkes birbirine en ağır ifadelerle hakaret ediyor. Bizim dertlerimiz varsa çözümü bulmak için çaba sarf etmek gerekir. Problemler var diye birbirimize hakaret etmek zorunda değiliz” diye konuştu. 
Dünyada İslam fobisinin geliştiğine dikkat çeken Karamollaoğlu, özellikle Batı dünyasında İslam fobisinin arttığını vurgu yaptı.


 

Yorumlar (1)
Manisalı 5 ay önce
50 yaşındayım şunlara hiç oyum nasip olmadı. Ama şu son devirde en dik duran, en doğruları/en özlü özetle söyleyen, en güzel muhalefet yapan, işte Müslüman bunlar dedirten sayın temel Karamollaoğlu'nu canı gönülden tebrik ediyorum, Allah ondan razı olsun.
19
açık